Ново
Bandai Хоби Star Wars 1/72 X-Крило Ѕвезда Борец Изградба Комплет, Мулти, 8 (BAN191406)

Bandai Хоби Star Wars 1/72 X-Крило Ѕвезда Борец Изградба Комплет, Мулти, 8 (BAN191406)

Достапност: Залиха
DEN 695.76

Висок детали и прецизност модел комплет користење Bandai е трговска марка боја шприц техники, 1/72 X-Крило карактеристики отворање и затворање на S-foils и кабина со 2 различни крошна опции.Смртта Ѕвезда панел тематските екранот стојат може да се поврзе со стои од други возила за да се рекреираат на иконите Смртта Ѕвезда Ровот се Извршува.На издувни гасови од ровот и 2 протон торпедо ефект делови се опфатени со овој x-крило да се рекреираат на Бунтовничките победа во "војна на Ѕвездите : Нова Надеж.".Производот го Носи службен Bluefin Дистрибуција на Логото.Тестирани за безбедност и во согласност со сите Северна Америка потрошувачот производ прописи за безбедност; поддршка на Производот помош е предвидено.Висок детали и прецизност модел комплет користење Bandai е трговска марка боја шприц техники, 1/72 X-Крило карактеристики отворање и затворање на S-foils и кабина со 2 различни крошна опции.Смртта Ѕвезда панел тематските екранот стојат може да се поврзе со стои од други возила за да се рекреираат на иконите Смртта Ѕвезда Ровот се Извршува.На издувни гасови од ровот и 2 протон торпедо ефект делови се опфатени со овој x-крило да се рекреираат на Бунтовничките победа во "војна на Ѕвездите : Нова Надеж." На nipper или sprue машина (се продава одделно) е потребен за собрание, но не се бара лепак.Исто така вклучува и седиште пилот, дел swappable опрема за слетување опции, вода слајд и налепница за пренос опции.Тркач x6. Дизајниран во Јапонија, овие забава кадар заедно модел колекции, не бараат лепак и се боја на лиен, минимизирање на употреба на боја за точна и динамичен модел!Најдете Gun Pla (Gundam Модели), Фигура пораст, Star Wars Пластични Модели, Poke Pla, и повеќе овде!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Користење на Bandai е трговска марка боја шприц техники, 1 / 72 XКрило карактеристики отворање и затворање на

Од суштинско значење опрема : На Commlock и Ажурирани Пиштол беа стандардна опрема за офицерите и персонало

Вклучени вода слајд decals и прецизно обоени пластични делови се направи овој комплет дури и повеќе импрес

Подарок Карта Вклучува Unassembled Модел – Лесно да се Следат Инструкциите.Од Челик Листови да Музеј на Квал

Не собраа пластични модел комплет.Што може да се види повеќејазична собранието инструкции вклучуваат г

Информации за производот Код : MMK974 1 : 8 Скала TV & Филм за Полнење.Пластични Модел Комплет.Ниво На Вештина :

Scroll