Ново
Revell RV04991 04991 4991 1:600 U. S. S. Претпријатие NCC-1701 (TOS) Пластика Модел Комплет Star Trek Џејмс Т. Кирк, Различни, 1/600

Revell RV04991 04991 4991 1:600 U. S. S. Претпријатие NCC-1701 (TOS) Пластика Модел Комплет Star Trek Џејмс

Достапност: Залиха
DEN 1606.80

Не собраа пластични модел комплет.Што може да се види повеќејазична собранието инструкции вклучуваат голема насоки.Скала : 1 : 600. Делови : 117. Должина : 481 mm.Ширина : 213 mm.Висина : 101 mm.Голема површина чинијата изградба.Мулти-дел искриват земји.Многу транспарентните делови, вклучувајќи Bussard колектори.Екранот стојат.Претпријатието, Potemkin и Констелација.Star trek 1 : 600 - USS enterprise NCC-1701 (играчки) Модел на зграда е забавно поминување на времето за целото семејство, што ќе ви овозможи да се создаде детален скала реплики на световите најпознатите авиони, бродови, возила и вселенски летала, и фактот и фикцијата!.Сите Revell пластични модел колекции се организирани во 5-ниво на Вештина Ниво на системот, кој ви овозможува да видите најсоодветно ниво за вие или лицето што ти си за купување.Од ова, можете да изберете колекции од повеќето соодветно ниво или нивоа, зависи од претходните градежни искуство.

Декларираните карактеристики

Scale:
1

Поврзани производи

Користење на Bandai е трговска марка боја шприц техники, 1 / 72 XКрило карактеристики отворање и затворање на

Вклучени вода слајд decals и прецизно обоени пластични делови се направи овој комплет дури и повеќе импрес

Од суштинско значење опрема : На Commlock и Ажурирани Пиштол беа стандардна опрема за офицерите и персонало�

Подарок Карта Вклучува Unassembled Модел – Лесно да се Следат Инструкциите.Од Челик Листови да Музеј на Квал

Информации за производот Код : MMK974 1 : 8 Скала TV & Филм за Полнење.Пластични Модел Комплет.Ниво На Вештина :

Scroll