Ново
Treva 10-Инчен Преносни Десктоп Циркулацијата на Воздух Батеријата Фан, 2 Брзина, Компактен Виткање & Навалување Дизајн на Вентилатор, Со Прилагодливи LED Светла

Treva 10-Инчен Преносни Десктоп Циркулацијата на Воздух Батеријата Фан, 2 Брзина, Компактен Виткање & Навалување

Достапност: Залиха
DEN 719.76

СОВРШЕН ОТВОРЕНО ОСВЕЖУВАЊЕ : да се Чува себе си кул со овој удобен патување вентилатор кој е совршен за големиот на отворено!Treva од O2 Cool е совршен за кампување и голем отворено!.МОЌЕН 2 БРЗИНА СИСТЕМ за ЛАДЕЊЕ : Изберете помеѓу две брзини за да се добие умерена или моќни струење.Патентирана сечилото дизајн и 10" дијаметар да понуди широк спектар на ладење насекаде!.УДОБЕН ДИЗАЈН ЗА ЛЕСНО ПАТУВАЊЕ : фан се станува свој носење со рачка за едноставни преносливост.Таа работи на 6 D батерии (не се вклучени) за отворено забава или сведоци на недостиг на струја!.ПРИЛАГОДЛИВИ LED СВЕТЛА : Користење на вентилатор за свој личен осветлување станица надвор или во вашиот дом! 3 прилагодувањата на светлото светне околина за време на испади или под ѕвездено небо.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ ЗА БИЛО која ЛОКАЦИЈА : фан доаѓа со AC адаптер порта, па во случај да сакате да го користите во удобноста на вашиот дом, вие ќе бидете во можност да го приклучок во ѕидот на вашата спална соба или канцеларија!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1.Материјал : овој навивач е направен од добар материјал, кој е издржлив 2.Мека фан на ножот : мека фан на н�

【Користи како моќ банка и Ултра издржлива батерија】Батерија управувана фан страна надгради 12000m Ah бате

4 во 1 Дизајн : Hon Hey G8 рачни фан е игра промени на опсегот на мини преносни фан.Благодарение на нашите brainy д

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Тивка работа : Вода спреј фан има ниско ниво на бучава и нема да влијае на спиење, кога се користи во теко�

Компактен но моќни опремен со 5Крило Пропелер Фан Зголемува Протокот на Воздух и да е најдобар избор за �

4m / s Силно Струењесе Движат вашето тело топлина во рок од една минута.Животsaver кога се работи надвор под �

Мини и Преносни : мини преносни постапува фан е како мали како да се видиме, и тоа само тежи 3 оз, тоа е тол�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Моќен еденбрзина на мотор со мека пена фан на ножот.Фина магла sprayer.Carabiner да клип на вашиот појас или торб

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Опремен со моќни вшмукување чаша, која може да биде прикачен на телефонот тело да го донесе свежина во т�

1080 P full HD поддршка ноќ визија, максимална 10m.Поддршка IP65 водоотпорен, може да се користи на отворено или в�

Преносни Misting Фан Прилагодливи Ветерна Енергија Снабдувањето Со Вода Фан Може Да Се Излади, Брзо, Со Три

❤【Мала, но моќна】во Споредба со старата верзија USB метал фан, оваа фан турка пакети огромен удар и cools ќ�

①Hand Слободни & Слушалки Дизајн : Кога ќе се шетаат,вие дефинитивно не сакате да се одржи фан,Единствена с

УДОБНО ЛАДЕЊЕ МАГЛА : Победи на топлина со личен систем за ладење.Овој пренослив misting фотографии од O2 COOL �

Се релаксираат во секое време, насекаде, стилски стил го прави да изгледаат кул.Виси на вратот, погоден з

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да работи правилно.Производот ќе имаат ситни флеки �

【Нови Leafless дизајн】 : За луѓе со долга коса, тоа е вашата евангелието.Фан главата користи leafless дизајн, та�

【УНИКАТЕН 3 ВО 1 ДИЗАЈН】 Тоа е рачни фан, на лицето steamer, исто така, шарени nightlight!Единствен хармоничен диз

Различни технологии за да се постигне ниска правец на бучава, ветрот.Парична казна изработка со три пра�

Scroll