Ново
#14 х 2 Само Тапкање Лист Метални Навртки Овална Глава не ' Рѓосувачки Челик Количина 50

14 х 2 Само Тапкање Лист Метални Навртки Овална Глава не ' Рѓосувачки Челик Количина 50

Достапност: Залиха
DEN 866.40

Глава Дијаметар : 0.462".Глава Висина : 0.224".Countersink Ангел : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.250".Тема Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 1.776", Точка Стил : Само-Прислушување.Глава Стил : Овална Диск Големина : #3 Навој Дијаметар : #14 вкупна Должина : 2" Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 18-8 Количество на сврзувачки елементи во Пакет : 50.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тип АБ точка има конусна совет и парична казна распоредени теми кои се погодни за формирање теми во тено

【Димензии】 Тип : M8x10mm; Завртка Должина : 10мм / 0.4"; Теренот : 1.25 mm / 0.05"; Завртка Главата Кол : 16mm / 0.64";Завртка �

Лим завртки се дизајнирани за обединување на тенки парчиња на метал на дрво, fiberglass.Да се придржуваат мет

Хексадецимален Главата Ширина на Рамна да се Рамни : 7 / 16".Глава Висина : 11 / 64".Навој Дијаметар : 0.250".Теми П�

Дизајниран за обединување на тенки парчиња на метал на дрво, fiberglass, или метал.Одлично за општа домаќинст

Тип АБ точка има конусна совет и парична казна распоредени теми кои се погодни за формирање теми во тено

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Хексадецимален Socket Pan Head M4x20mm завртки 20 PK.Поцинкуван челик.Големина : D : D (навој дијаметар) x L (конец должи�

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 1.65".Пакет Ширина : 2.46".Пакет Висина : 1.43".Опис на производот Врата Вме

Лим Завртки Се Дизајнирани За Обединување На Тенки Парчиња На Метал На Дрво, Fiberglass Или Метал Првенствен�

No 4 x 1 / 2 Рамна глава.Нерѓосувачки челик.Лим завртки.Филипс.Заградени / 100.Кутија на 100 Specifications.Димензија : 1

Земја На Потекло : Кина.Пакет должина : 2.31".Пакет Ширина : 2.68".Пакет Висина : 1.56".Опис на производот Овие лис

【ГОЛЕМИНИ】 #12x5 / 8", #12x3 / 4", #12x1", #12x11 / 4", #12x11 / 2", #12x2".Вкупно 6 различни големини може да ги исполни вашите раз

Spanner Безбедност Овална Глава Лист Метални Навртки 188 Нерѓосувачки Челик 1 / 4".Погоден за сечење во метал, �

Тркалезна Глава Метрички Навој М3, 35mm тема должина.Теренот : 0.5 mm.Глава diamter : 5.2 ММ Pack Грофот : 100 PK.Се вози т�

Ѕвезда Вози рамна глава безбедносен лист метални навртки се најдобри за метал на метал или метален да д�

Хексадецимален приклучок само‑прислушување завртки доаѓаат со длабоко тема, дури и на теренот и јасни

Тип АБ точка има конусна совет и парична казна распоредени теми кои се погодни за формирање теми во тено

За користење со тенди, патио куќишта, и бура windows.Бела насликани главата натпревари заврши на вашиот про�

Хексадецимален Главата Ширина на Рамна да се Рамни : 3 / 4".Глава Висина : 11 / 32".Глава Висина : 11 / 32".Теми По И�

Тип : 100 КОМПЈУТЕРИ #4 x 1 / 2" Решетка Главата Дрво Завртка.Глава Стил : Решетка Филипс Главата;Точка Стил : Т�

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи 5 / 1612 X 1 Хексадецимален Вовлечен За Миење, Не�

Хексадецимален Главата Ширина на Рамна да се Рамни : 15 / 16".Глава Висина : 27 / 64".Навој Дијаметар : 0.625".Теми П

Дупчиња Вовлечен Хексадецимален За Миење.Само Пирсинг Завртки.Сите Глави се 1 / 4" Низ Станови.Целосно На�

Scroll