Ново
XUANNIAO Wakeboard Вода Ски Влечење Јаже за моторен чамец Водени Јаже со Ева Рачка, 75 - Црвени Нозе

XUANNIAO Wakeboard Вода Ски Влечење Јаже за моторен чамец Водени Јаже со Ева Рачка, 75 - Црвени Нозе

Достапност: Залиха
DEN 1005.60

Јаже должина од 75 метри, 12 инчни алуминиумски основни справи со плови обвиткани со текстура висока густина ЕВА.Целосна должина прст чувари се создаде удобно сплит прстот. 3/8-Инчен, 16 влакно јаже, УВ третирани серијата.Идеален за скијање, wakeboarding, wakeskating и kneeboarding.Јаже Чувар е вклучена за практично складирање.Водени Јаже Овој око фаќање водени јаже е одличен избор за широк спектар на активности, вклучувајќи скијање, wakeboarding, wakeskating и kneeboarding.12 инчни алуминиумски основни справи со е опкружено со текстура висока густина ЕВА за голем зафат.Се справи со пловат и се светло обоени за вашиот лесно пронаоѓање.Карактеристики : - Тешки 1 дел перформанси вода ски јаже - Светла боја, лесно да се види на вода, високи триење и УВ отпор - Обезбедува трајно ЕВА рачка за удобен зафат - Вклучува лесно поврзете webbing јамка лента fastener јаже чувар, за уредно чување кога не е во употреба - Погоден за слалом скијање на вода, wakeboarding, коленото интернат, цевки или hooking на јаже до малку поблиску до брод Спецификација : - Материјал : PE, 16-влакно - Боја : Сина - се Справи со Должина : Околу. 12 инчен/30 см - Јаже Должина : Околу. 75 ft/23 м - Одговара за 4 велосипедисти - Екстра тешки 3500-4500lbs затегнувачка цврстина Пакетот Вклучува : 1 Парче Вода Ски Јаже (со Рачка) Забелешка : ве Молиме оставете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Директна замена овие гориво линија конектори одговара и функција како возило е оригинална опрема коне

Сигурен замена ова гориво линија безбедно да се заменува оригиналната гориво линија за да го поправи п

♛ ПОДОЛГО ДОЛЖИНА ♛ вкупната должина на BEDSIFV Гориво Линија Црево е 20 метри / 6.1 метри.Различни од 9 метри

Пакет Димензија : 17 "L x 5.25" W x 2 " Х Земја на Потекло : КИНА.Број На Модел : 850013 Објектот Пакет Тежина : 3.5 килог

Scroll