Ново
EXQ Дома Опремени Бебе Креветчето Листови за Момчиња Девојка, Стандард Креветчето Душек Лист Мека Дише Деца Кревет Листови, Пријатна Микрофибер Деца Cot Лист (28x52x8in Си

EXQ Дома Опремени Бебе Креветчето Листови за Момчиња Девојка, Стандард Креветчето Душек Лист Мека Дише Деца

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Дише Удобност : Дише бебе креветчето душек листови се идеални за чување на вашиот малку еден удобен, пријатна и безбедна во текот на целата ноќ.Ултра breathability им овозможува на воздух и влага да помине лесно.Обезбедува бебе со мека и нежна спиење искуство, помага да се спречи од добивање премногу жешко во лето и ги задржи топло во зима.Ова, исто така, остава мама и тато повеќе и повеќе мирен ноќен сон.Свилен Мека Рака Чувство : Направен од најдобрите квалитет 100% микрофибер полиестер, кој е исклучително мека и смирувачки удобноста на домот и нежно допира текстура.Идеален за вашиот малку една деликатна кожа.Оваа премија расадник лист е со чисто и прекрасно свилен квалитет, изработка на производ мора да има за вашиот слатка бебе соба соба.Ова е само она што го сакате на вашиот симпатична дете е поспан главата.Деталите за Тоа Прашање : Стручно се чуваат со вашето дете е безбедноста и удобноста на ум.Стандардот опремени листови со трајни сите околу еластична границите обезбеди сит и безбедно одговара за вашиот малку на еден мирен и безбеден сон.Мерење 52" од 28", со 8" длабок џеб кои без никаков напор ги опфаќа вашето бебе душек или деца кревет.На внимателен опремени креветчето лист дизајн ќе го направат вашиот живот полесно и понуди на бебе соба со траен стил.Лесно Згрижување : Ова брзо сушење бебе креветчето лист е машина перат на нежна циклус, собори сува на ниска топлина, или линија сува.Навремено отпорни и дамка-слободен ткаенина ќе омекне, дури и повеќе и ќе остане нови со секое миење.Четири современа цврсти бои, бела, розова, сина и сива боја.Совршен за вашето бебе бебе момче и девојка.EXQ Home Клиент Сервис : EXQ Дом е секогаш на начин за вашата удобност решение, ние сме сигурни во квалитетот на нашиот бренд.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ве молиме да ги споделите со нас, ако ти треба било каква помош и задоволни сме да ви понуди било каква помош.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Кој има добри механички својства и добри machinability дека можат да го издржат топла и ладна притисок обработ

Апликации кои се : Бакар лист широко се користи во занает проекти, хобија, индустриски и спроводливост н�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

A36 јаглероден челик е структурни челик дека е подобро formability од 1018 јаглероден челик.Ги исполнува ASTM A36 сп�

ОТПОРНОСТ HDPE апсорбира шок, пластични одбор нема да попуштат или чип, декоративни и да се користи како д

Димензии : 52 во.x 28 во.x 8 во.Солидна Праска Бранеа Микрофибер.Целосно еластична дното за безбедна одговар

Сомот.Бебе млеко сомот, мека грижа како облак, бебеодделение шифрирана млеко сомот, нежна и мазна, без по

Ладење тоа нема да се апсорбира вашето бебе коса и природната влажност на кожата како памук pillowcase.Biloban д�

Мрежа,Најлон 60 инчи.Теал Црна Plaid.Предизвикувач комбо летаат на состојба направени од мека поли најлон м

Џерси Поврзана.Сет вклучува : Пакување од 2 Креветчето опремени листови (Polka т спречи мензи, но не грижете

Големо влијание сила.Нетоксични и odourless (ги Исполнува ФДУ стандарди).Лесно да се соберат со лепила и раст

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Висок Квалитет : Направен од високо квалитетни материјали со добра спроводливост и коефициент на топли�

Облик : Лист; Материјал : PTFE; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 3 / 4"; Толеранција На Деб�

Димензии : 52 во.x 28 во.x 8 во.Бранеа Микрофибер Бургундија, Вино и Розова Акварел Флорални Фото Op Печати.Це�

Димензии Дебелина : 0.040" (1 / 25") Големина : 4 x 6 инчи, 5 x 7 инчи, 6 х 8 инчи, 8 x 10 инчи, 8 x 12 инчи, 11 x 14 инчи, 12 x 12 инчи

Изработени од месинг материјал, кој има добри механички својства и добри machinability дека можат да го издржа

Водоотпорна и УВ Отпор.Видов намали.Јасно Поликарбонат лист.Цврсти и издржливи.Falken Дизајн Поликарбонат

0.02 mm x 10мм x 1000mm, 1 Pcs тенка бакарна фолија на ролна лист 100% Сосема нов и Висок квалитет, Бакар чистота : 99.99%.�

●Високо квалитетен материјал Има добра електрична и топлинска спроводливост, лесно да топлина и ладно

Објектот Пакет Должина : 10.16 cm.Објектот Пакет Ширина : 16.51 cm.Објектот Пакет Висина : 21.59 cm.Објектот Пакет Те

Scroll