Ново
Лосион За Тело - Кокос Ванила

Лосион За Тело - Кокос Ванила

Достапност: Залиха
DEN 1538.40

Во 99% Природни состојки. 100% Вегетаријанска : Сулфат-бесплатно, Paraben-free, добро за сите типови на кожа, суровост-слободни.Moisturising сува кожа.Направена во Тајланд.Лосион за тело со егзотични мирисот на кокос и ванила.Збогатен е со свила, кокос и ванила екстракти и маслото од јојоба.Овој лосион за тело, смирува, храни, ја враќа влагата, нивото на кожата и ја прави помека.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

6.8течност унца шише на Џонсон Памук Допир Новороденче Face & Body Лосион за да го негуваат и придавам влогови

НЕЖНО & БЛАГА : Органски шеј путер и маслиново масло, јојоба, и шафран масла негуваме и поддршка на природ

СОСТОЈБА НА КОЖАТА СТЕ ВО : Стоп за сува кожа во своите песни со ова целото тело, навлажнувачки средствот

Дизајн На Куќа : Antonio Banderas.Мирис Белешки : јасни и водени, машки и примамливата.Се препорачува Употреба : д

MOISTURIZES : Ова се зголеми лосион е убав спој на состојки кои го трансформира изгледот на сувата и оштетена

Краставица Семе На Нафта • Какао Путер • Алое Лист Сок • Праска Масло • Папаја Масло • Кајсија Масло •

100Процентно памук bandana.Одличен начин да ја покажат вашето домашно милениче е личност.Overlock шевови на hems д

На растенијата врз Основа Формула : Нашите Ултра Смирувачки Лаванда Меур Бања Со Природно Изведен Состо

16.9течност за унци на Џонсон бебе навлажнувачки лосион со масло од кокос хидрира и ја храни вашата малку

Топ Белешки : Круша Цвет, Mara Јагода, Сочни Киви, Сладок Лимон, Honeydew Диња Средината на Белешки : Сонцебакна

Потекло.Нега на кожата.Потекло Совршен Свет Дневна Нега.Совршен Свет ВозрастОдбрана На Кожата Старате

Погоден за Вегани и вегетаријанци.Paraben слободни p H балансирана сапун Слободни.Никогаш не се тестираат в

Топло 12 пумпи меѓу прсти, а потоа нежно притиснете и мазна, еднакво на лицето, вратот и décolletage.За крајнит

Вазелин за Интензивна Нега Алое ги Смири Спреј Лосион е светлина и лесно да се примени.Вазелин Спреј кре

Направени со мешавина од слатко бадемово и кокосово масло.Брзо се апсорбира, оставајќи ја кожата еласти

Ублажува сувост и го заменува природни масла.Ги смирува и ги ублажува кожата.Чистење и освежување на ма

Бања & Тело Работи БАЈКАТА.Многу од Три 24 Часа Влага Лосион за Тело Големина : 8 fl мл / 236 m L.Топли и свежи,

Поцврста Кожа Брзо : NIVEA зацврстување на кожата и тонирање гелкрем ја подобрува кожата цврстина во малку

Сертифицирани Органски, Антиоксиданс Придобивките од Açai, Клинички Тестирани, Противалергиски,.Нашите

Дерматолог препорачува бренд.Печати на влага да се заштити и да се лекува многу сува кожа.Ублажува сува

ТРОПСКИ APPLE : Белешки од зелено јаболко и зрели ананас светла, чисти и речиси вкусни доволно да јадат!.ВИС

Cre8tion Рака & Лосион за Тело 100 ml / fl 3.3 оз.Одличен Подарок Идеја.Пет разлика Мирис за да изберете од.Опуштете

Не е вашиот просек лосион.Тоа не е balm или тело путер, тоа е суровини лосион.Вегетаријанци, ГлутенБесплат

Џорџо Armani.Мирис.Алкохол, Вода, Мирис, BHT, Linalool, Geraniol, АлфаIsomethyl Ionone, Кумарин, Limonene, Hydroxyisohexyl 3Cyclohexene Carboxaldehyde, H

Scroll