Ново
Вазелин за Интензивна Нега Рака и Телото Лосион за Богатите Moisturization Бадемово Помазни за Нега на Кожата да придавам Влогови Длабоко 20.3 оз 4 Count

Вазелин за Интензивна Нега Рака и Телото Лосион за Богатите Moisturization Бадемово Помазни за Нега на Кожата

Достапност: Залиха
DEN 622.08

Вазелин за Интензивна Нега Бадемово Мазна Рака и Лосион за Тело е формулиран со бадемово масло, витамин Е, и Вазелин Оригинални Желе за богатите moisturization за суви раце и кожата.Вазелин е Бадемово Мазна Лосион е брзо се апсорбира за не-мрсна се чувствуваат.Содржи microdroplets на Вазелин Оригинални Желе да им помогне на заклучување на влага.Рака и лосион за тело клинички докажано да се задржи сува кожа исцели за 3 недели, како што е докажано од по 4 недели секојдневна употреба.Клинички докажано да придавам влогови длабоко во рамките на првата пријава, за значително поздрав изглед на кожата.Направени со бадемово масло, витамин Е и Вазелин Оригинални Желе, Вазелин за Интензивна Нега Бадемово Мазна Рака и Лосион за Тело помага да се задржи вашата кожа во потрага здрава и свежа.Клинички докажано да се задржи на кожата исцели за 3 недели, по 4 недели' секојдневна употреба, на овој не-мрсна, брзо се апсорбира рака и лосион за тело е вашиот одат-да се исуши кожата крем.Вазелин е на Интензивна Нега Бадемово Мазна Лосион оди подалеку од основните moisturization.Со изложување на животната средина предизвикува (како ветер, недостаток на влага & сонцето) на природната влажност на кожата бариера може да се прекине, овозможувајќи за вода за да се избега на кожата.Но за исцелување микро-капки на Вазелин Оригинални Желе во нашите Бадемово Мазна Рака и Телото лосион за заклучување во влага за да се овозможи природен на кожата бариера за да се опорави.Овој лосион е идеален крем за ослободување на сува кожа, истакна кожата, или суви раце од перење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Поцврста Кожа Брзо : NIVEA зацврстување на кожата и тонирање гелкрем ја подобрува кожата цврстина во малку

Направени со мешавина од слатко бадемово и кокосово масло.Брзо се апсорбира, оставајќи ја кожата еласти

Бања & Тело Работи БАЈКАТА.Многу од Три 24 Часа Влага Лосион за Тело Големина : 8 fl мл / 236 m L.Топли и свежи, �

ТРОПСКИ APPLE : Белешки од зелено јаболко и зрели ананас светла, чисти и речиси вкусни доволно да јадат!.ВИС

Нашите состојки се Сертифицирани Органски.Paraben Слободни.Вегетаријанската и не Тестирање врз Животни.Не

Cre8tion Рака & Лосион за Тело 100 ml / fl 3.3 оз.Одличен Подарок Идеја.Пет разлика Мирис за да изберете од.Опуштете

Погоден за Вегани и вегетаријанци.Paraben слободни p H балансирана сапун Слободни.Никогаш не се тестираат в�

СИТЕ ДОБРИ НЕШТА : Сертифициран органски маслиново овошје масло, Соја масло, сончогледово семе масло, ек

Љубов на Убавина и Планетата Argan Масло и Лаванда ги Смири & Спокоен, лосион за тело смирува вашиот ум и ја

6.8течност унца шише на Џонсон Памук Допир Новороденче Face & Body Лосион за да го негуваат и придавам влогови

Краставица Семе На Нафта • Какао Путер • Алое Лист Сок • Праска Масло • Папаја Масло • Кајсија Масло •

Длабоко ХИДРАТАНТЕН лосион : овој 24час какао путер секојдневно Навлажнувачки лосион за Тело е мирис сло

100Процентно памук bandana.Одличен начин да ја покажат вашето домашно милениче е личност.Overlock шевови на hems д�

Оригиналниот NIVEA Creme.Богата, крем крем кој smoothes и омекнува секоја педа на кожата.Интензивна хидратантна �

Дерматолог препорачува бренд.Печати на влага да се заштити и да се лекува многу сува кожа.Ублажува сува

Parabenfree.Глутенслободни 100% Вегетаријанци.THCслободни.Суровостслободни.Напојува со светли цитрус и тропск�

НЕГУВАЊЕ на БЕБЕТО ЛОСИОН : Влогови вашето бебе е деликатна кожа со овој Оригинален миризливи бебе лоси�

Оваа брзоапсорбирање лосион нуди 24 часа на богата хидратација, негување на кожата.Овој лосион се занесе

Ублажува сувост и го заменува природни масла.Ги смирува и ги ублажува кожата.Чистење и освежување на ма�

Џорџо Armani.Мирис.Алкохол, Вода, Мирис, BHT, Linalool, Geraniol, АлфаIsomethyl Ionone, Кумарин, Limonene, Hydroxyisohexyl 3Cyclohexene Carboxaldehyde, H

Сертифицирани Органски, Антиоксиданс Придобивките од Açai, Клинички Тестирани, Противалергиски,.Нашите �

Дизајн На Куќа : Antonio Banderas.Мирис Белешки : јасни и водени, машки и примамливата.Се препорачува Употреба : д

Пробиотик капсули за сите возрасти со 35 милијарди CF& 14 видови на пробиотици ја зацврсти и надополнува цр

Armani Code Страна на Џорџо Armani за Жени : Лосион за Тело 2.5 oz 2 ПАКЕТ.Unboxed 2 ПАКЕТ.ARMANI CODE страна на Џорџо Armani за ЖЕ

Не е мрсна, масло слободни.избричат лосион.со кожа климатизери.не заглави на жилет.Го намалува иритациј�

Топло 12 пумпи меѓу прсти, а потоа нежно притиснете и мазна, еднакво на лицето, вратот и décolletage.За крајнит�

# ОВА НЕ Е СЛУЧАЈ.Ве МОЛИМЕ прочитајте Опис & Title правилно пред да го купите # # ОВА НЕ Е СЛУЧАЈ.Ве МОЛИМЕ пр�

Потекло.Нега на кожата.Потекло Совршен Свет Дневна Нега.Совршен Свет ВозрастОдбрана На Кожата Старате

Мирис : Слатка Летни Цитрус (Ананас и цитрус).Cedar Планина Marula Масло Лосион за Тело е екстра дебели и крем, �

Клинички докажано да придавам влогови до 24 часа.Дерматолог се Тестираат, најдобар лосион за нормална до

Scroll