Ново
Репер Научни B3D1020 Minimixer 3D Nutating Shaker, 10 x 7.5 Платформа, Dimpled Мат, 115V

Репер Научни B3D1020 Minimixer 3D Nutating Shaker, 10 x 7.5 Платформа, Dimpled Мат, 115V

Достапност: Залиха
DEN 8496.00

Вклучува dimpled мат; идеален за мешање во крвта и центрифуга цевки.Tri-насочен движење за темелно, униформа мешање.Факултативна редење платформи на располагање.Ладна соба и инкубатор безбедно. 10.5 x 7.5 инчен платформи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Опис : Labnet Лулка Платформа Shaker, Двојно, 115 VAC.Тајмерот Опсег : 10 120 Моќ (Hz) : 50 / 60 Тресење на Аголот : од 2 до 20°.

Scroll