Ново
Гроздобер Земја Лустерот Farmhouse за Dinning Соба, Круг Pendant Светлина Тела, Рака-Насликани Потресени Бела, Маслиново Цврсти Дрвени Загради Селски Метал 4-Светло Оружје D20 X H

Гроздобер Земја Лустерот Farmhouse за Dinning Соба, Круг Pendant Светлина Тела, Рака-Насликани Потресени Бела,

Достапност: Залиха
DEN 6215.76

Зголемување на класичен амбиент во секој простор.Без разлика колку пати напредок и како технологијата се развива, занаетчиски секогаш била најголемата функција на лустерот.полиран и 8 време рака-насликани потресени бела.Целата инсталација ќе трае до 10 - 20 минути!На секое прашање и помогне само се чувствуваат слободни да контакт.Сите шумата се внимателно одбрани и полиран од страна на техничари за да ги даде на дрво класична убавина.FARMHOUSE&ГРОЗДОБЕР ДРВЕНИ ЛУСТЕРИ : Овој тапан дрвени лустерот со маслиново во облик на топка загради,рака-насликани потресени бела површина се направи на целата светлина тела презентирање farmhouse естетика, селски светлина матични рака ја надополнува гроздобер дрво рамка,овој 4-светлина стара шик дрво pendant осветлување совршено носи земјата куќа и farmhouse естетика.нашите лустерот се специјализира во наследување на изработка, апсорпција на класично дрво и метал, и рафинирање на различни ставови за убавина за векови, продорен уметност и елеганција во тоа, формирање на еден уникатен стил.Додавање на старата мода светилки ќе го зголеми својата вредност да ве загрее и пријатна атмосфера.Селски метални делови и класично дрво површината.Оваа Светлина ќе биде на земјата, и гроздобер farmhouse décor до вашиот дом.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Модерната Лустерот : Карактеристики 5 ниво кристали заедно со геометриска хром рамка, оваа дворци лусте�

Тоа може да се користи во Средината век декорација стилови.Safty:Приклучоци и жици се УЛ наведени.Заостру

【SPUTNIK ДИЗАЈН】модерната лустерот дизајн во sputnik форма со 6 зачукуваше стакло, и ќе создава блескава свет�

БЕЗ СТАКЛО, ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ја ГОЛЕМИНАТА пред да го купите!Тоа НЕ е МАЛА pendant светлина.Ако добиете с�

☀【Луксузен Дизајн】Овој Луксузен лустерот осветлување тела, со нерѓосувачки челик декоративна рамка �

УНИКАТЕН и МОДЕРЕН FARMHOUSE СТИЛ : Оваа модерна злато и црна лустерот се одликува со висок квалитет, направе

на Ковано Железо Материјал на Бојата Врвот Плоча е Стабилна,Трајни,И Има Долг животен Век,А Висината на �

59" Должина прилагодливи Синџир со 2 брзи линкови за лесно приспособување на висина на дршката.Чипка жици

【Модерната Црно Злато Лустерот】 Оваа лустерот рамка штрајкови класичен едноставен свеќастил силуета

【Модерен Дизајн Лустерот】Оваа Современа Лустери осветлување карактеристики 1 елегантни прстен и со у�

Рачно изработени ПОТРЕСЕНИ ЛУСТЕРОТ : Со потресени дрво заврши, ова таванот светлина тела комбинира farmho

☛Модерните Европски Стил : Ова лустерот користи K9 природни кристали, комбинира класичен и модерен елем�

✤Големина : L60 * H20cm , материјал : Бакар, железо, акрилик, ABS , моќност : 35 W ✤Dimmable LED светло извор : фан светлин

Моден Дизајн : Лустерот светлина тела употреба направена и издржливи рамка додадете уметнички и шарман�

Материјал : Метал + Кристал.големина : 80x43cm (31.5x17inch).Извор На Светлина Тип : E14x10 (Не Се Вклучени).Висококвали

ШИРОКА ПРИМЕНА : луксузни лустерот е уникатен дизајн ќе се сретнат многу современи декорација стилови, �

Материјал : Акрил.Висока температура отпорни ласерски ПВЦ лист, парична казна намалување на површината,

Led Цвет Лустерот : Со Шест Мини кристал Pendant декорација, Кристално таванот осветлување тела со LED чипови bu

Направи изјава со оваа модерна таванот светлина и да уживате во екстравагантен дизајн и елегантен изгл�

Фантастични модерна лустерот карактеристики прекрасен дизајн и е убаво облечени со брилијантен криста

Тоа е лесно да додадете прекрасна светлина тела во вашиот дом со лустери и приврзоци од Fleur Осветлување �

Насликани светилка тело : убавината на мазна крива форма, заедно со бојата процес, прави светилка тело п�

Извор на светлина : E14*3, заштеда на енергија и заштита на животната средина, меки соништа, нежно светло, с�

【Класичен Свеќа Стил Лустерот】 Кој 2ниво црна насликани угоре свиткани раце со гроздобер стил свеќа св

WINTON ЛУСТЕРОТ ДИМЕНЗИИ : 32" Висок x 30" Широк, Тежина : 15 КГ.МЕДИУМ БАЗА СВЕТЛИНА ГРЛО : 960 Вати Блескаво Сијал�

Примена : Foyer,Кујна,Кревет Соба,трпезарија,дневна соба ,студија ,хотел ,Сала 1)Додадете една убава тавано

Земјата Стил : Куќа шарм е прикажано во ред деталите на оваа прекрасна лустерот.Шест метални скролувајт�

Scroll