Ново
1.6 М Сина Ethernet LAN Интернет CAT5e Мрежен Кабел за Комп

1.6 М Сина Ethernet LAN Интернет CAT5e Мрежен Кабел за Комп

Достапност: Залиха
DEN 151.68

1.6 М Сина Ethernet LAN Интернет CAT5e Мрежен Кабел за Комп.Изберете добар производи, ве молиме да ни веруваат.Добра услуга, ве молиме да ни веруваат.Безбеден и сигурен по продажба, ве молиме да ни веруваат.Верувајте ни, вие сте на почетокот на 's среќен шопинг. 1.6 М Сина Ethernet LAN Интернет CAT5e Мрежен Кабел за Комп.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

ШИРОКА УПОТРЕБА : Овие кабли, ќе бидат доволни за поврзување на рутери / прекинувачи за Cable / DSL модеми, ком

Диригент : 4пар (UTP) AWG 24 заробени бакар.Конектор : 50 micron позлатени RJ45 Јакна : ПВЦ.Жичен : БИРОТО 568 B (AT&T 258 A).Се

【Компатибилен со】Hiseeu Ultra HD 4 K Рое Безбедносна Камера систем(ASIN : B081 JDB8 RD) / 4 K Рое Куршум / Купола Камера(B0

CAT6 КОРЕКЦИЈА ЏЕК : Тоа е snapin модул, кој главно се користи во организирање ниско напонски електрични коне

Високи Перформанси RJ45 Ethernet Patch Кабел обезбедува универзална поврзаност за LAN мрежа компоненти како што

Компактни димензии, лесен и пренослив, овој кабел е лесно да се носат и лесен за употреба.Позлатени коне

На Водоотпорен RJ45 Приклучок се IP 67 Согласност.Спречени привремено потопување за 30 минути во 1 метар длаб

Количина : (2Pack) Големина : Должина, ширина, висина(4.5 cm*2.1 cm*2.1 cm) Материјал : (пластични).Боја : (Сино).Конек

СТАБИЛНА И БЕЗБЕДНА : Обезбедувајќи извонредна пренос перформанси и ниска сигнал на косата, овој кабел

300М : Cat6e двојно заштитените чист кислородfree) бакарна 1000 Mbps мрежен кабел.Етернет Кабел : Мачка 6e Етернет к

Се поврзува со компјутер печатач, рутер, префрлете се во кутија или други мрежна компонента во wired Локал

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Достапен во црвена, сина, жолта и бела.Достапни во 6", 1', 2', 3', и 4'.Power over Ethernet (Рое) се компатибилни.Перформан

Високи Перформанси RJ45 Ethernet Patch Кабел обезбедува универзална поврзаност за LAN мрежа компоненти како што

Cat5 E 350 Mhz UTP Кабел.Должина : 1 FT.Диригент Изградба : Гол Заробени Бакар.Пламен Retardant Тест : CMH.ETL Потврдена : Yes.

Чист бакар проводници обезбеди најдобар сигнал е можно.Карактеристики злато конектори за да се спречи

Кабел должина : RJ45, Боја : RJ455 PC.Пакетот Вклучува : 5 / 10pcs Мрежен Кабел Конектор.Тип : Кабел Адаптер.Пакет : Н

【10Core Мрежата Кабел】:ве Молиме Забелешка : Ова е 10core мрежата кабел, не е обичен компјутер рутер мрежен к

* Должина на : 1.5 М * Жица мерач : 26 AWG Име : CAT7 мрежни скокач, телескопски кабел Диригент материјал : кислоро

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ, НИСКА ЦЕНА ЕТЕРНЕТ КАБЕЛ.Погоден за Ethernet инсталација во дом или канцеларија 10 / 100 / 10

Високи Перформанси RJ45 Ethernet Patch Кабел обезбедува универзална поврзаност за LAN мрежа компоненти како што

ЗАЕДНИЧКАТА 2 LAN КАБЛИ КАКО 1 ПАРЧЕ, СЕ ПРОШИРИ НА ВАШИОТ КАБЕЛ БЕЗ СИГНАЛ НА КОСАТА.РОБУСТЕН И ПОТРАЈНИ.С

26 AWG Бакар Извртени Парови 100 Mbit поддршка 50u Злато Позлатен контакти.Ro HS Согласност.ПРЕДЛОГ : Цел во КВАНТ

Scroll