Ново
МОБ Cat6 Етернет Кабел, 25ft Етернет Кабел, До 1Gbps, Отценети 250 Mhz, UTP, За Висока Брзина на Интернет Уреди, Стриминг Уреди, Рутери, RJ45 Конектори, за Дом или Канцеларија, Сина,

МОБ Cat6 Етернет Кабел, 25ft Етернет Кабел, До 1Gbps, Отценети 250 Mhz, UTP, За Висока Брзина на Интернет Уреди,

Достапност: Залиха
DEN 336.00

HIGH SPEED – Поддршка до 1 Gbps и оценет за 250 MHz, ова Етернет кабел карактеристики RJ45 M конектори со позлатени контакти за точни пренос на податоци со намалена буферирање, максимизиран брзина и ги минимизира електромагнетни пречки за да се обезбеди појасна аудио и видео.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ – На Cat6 кабел е компатибилен со сите видови на ethernet-от за уреди како што се Roku, Playstation, Xbox или било Smart TV.НАНАЗАД КОМПАТИБИЛЕН – Ова високи перформанси Cat6 Етернет кабел е дизајниран за тешки мрежи и е наназад компатибилен со Cat5 и Cat5e кабел за да го поврзете Ethernet-от уреди во вашиот дом или канцеларија, како на пример компјутер, центар, cable/DSL модем, мрежа вклучете или рутер, интернет, streaming аудио и видео, игри апликации.ИЗДРЖЛИВИ – Оваа евиденција на blue вмрежување кабелот е спакувани во трајни јакна за да се заштити од секојдневна облека, и нејзината екстра-долго 25ft.должина обезбедува флексибилност за статистика, игри на среќа или домашно кино поставување.U.С.-Врз ОСНОВА на ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА – Поткрепени со ограничен-живот замена за залог и слободни САД-врз основа на техничка помош, кој е достапен од понеделник до петок, 7-8 PM, Централна Време да им помогнат со какви било прашања или проблеми.Надградба на вашиот забава и вмрежување опш-брендирани Cat6 Стриминг на Интернет Кабел.Enhanced да го надмине стандард Cat5 и Cat5e кабли, ова 25ft.Етернет кабел се поврзува со голема брзина мрежни уреди, како на пример компјутер, центар, cable/DSL модем, мрежа вклучете или рутер, стриминг уред, конзола за игри, и повеќе, на вашата домашна мрежа за висок квалитет на перформанси со префрлување на податоци во 1 Gbps.Ова сигурен кабел намалува визуелниот и се обезбедува доверливо врска, што го прави идеално за сурфање на интернет, стремеж да се постигне крајната игри победа и стриминг сите ваши омилени филмови, музика и емисии.Сината кабелот е спакувани во трајни јакна за да се заштити од секојдневниот носат и солза.Нејзината екстра-долго 25ft.должина нуди проширена достигне помеѓу уредите, што го прави совршен за разноврсна за статистика, игри на среќа и за домашно кино поставување, вклучувајќи конекција со вашиот интернет рутер, Roku, Play Station, Xbox, или било smart TV.Уживајте во брз, лесен пристап до интернет во вашиот дом или канцеларија опш-брендирани Cat6 Стриминг на Интернет Кабел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

24 AWG Бакар Извртени Парови 1 Gbit поддршка 50u Злато Позлатен контакти.Ro HS Согласност.ПРЕДЛОГ : Цел во КВАНТИ

Cat6 солидна најголемиот дел кабелот е совршен за правење на сопствени должина во ѕид хоризонтална мреже

НАЈДОБРИ ПОНУДИ Ние исто така нудиме cat6 најголемиот дел кабел пакети во 5,10,20,50, или 100 пакети нудат на си

►Категорија 5 / 6 Компатибилност RJ45 помине низ приклучок за поддршка 24 AWG Cat5 Cat6 UTP unshielded извртени пар цврс

✅Висок Квалитет оклопна и антимешање технологија е надграден врз основа на Cat6, и кристал шеф пакет нап

Високи Перформанси RJ45 Ethernet Patch Кабел обезбедува универзална поврзаност за LAN мрежа компоненти како што

【Компатибилност】поддршка на постоечките CAT6, CAT5e и CAT5 апликации.На RJ45 конектори кои се користат во овој

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ, НИСКА ЦЕНА ЕТЕРНЕТ КАБЕЛ.Погоден за Ethernet инсталација во дом или канцеларија 10 / 100 / 10

2m CAT6 Ултратенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе RJ45 (Портокал).Ethernet LAN Кабел 1 Овој Висок квалитет, нис

3 FT : Дистрибуирање на податоци, глас и видео на повисоки брзини со Tripp Лајт е Категорија 6 моделирани печк

Ова Право Агол М12 Xкодот за RJ45 Водоотпорен IP67номинална животната средина запечатување за прашина Прото

28 AWG.Snagless, Ниска профил говорница.Висока густина, тенок кабел дизајн.Тенок Cat6 A Ethernet Patch Кабел Snagless се Поди

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Unshielded Извртени Пар, Категорија 6, Лиен.CAT6 кабел содржи четири пара на бакарна жица и за разлика од CAT5, ги к

Кабелот тип : CAT7 Пренос пропусниот опсег : 600 MHz.Преносот го оценувате : 10 Gbps.CAT7 gigabit ethernet кабел Од 4 до 8 Осно

★РАМЕН КАБЛИРАЊЕ СО КАБЕЛ КЛИПОВИ & RJ45 ПОКРИЕ ПРАШИНА Cat6 Етернет кабел со кабел клипови може лесно и бе

1000 МЕТРИ.МАЧКА6 550 Mhz 4 PAIR AWG 23.ЦВРСТ МЕЧ 4 ПАР AWG 23.ЦВРСТ МЕЧ.ОТВОРЕНО ЦРНА УВ / ЈП ЈАКНА.ДИРЕКТНО ЗАКОПАНИ...

ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ CAT6 (КАТЕГОРИЈА 6) РАМНА ЕТЕРНЕТ КАБЕЛ ANSI / минлив исхемичен напад568B согласност, ETL Потв

【ПОГОДНА ЗА ОТВОРЕН И ДИРЕКТЕН ПОГРЕБУВАЊЕ ИНСТАЛАЦИИ】 : Adoreen Cat6 Отворено Кабелот е дизајниран да издр

Scroll