Ново
Мир Ресурси Проектот Се Вид Мали Позитивност Автомобил Магнети или Магнетни Фрижидер Decal 6-by-1.8 Инчи

Мир Ресурси Проектот Се Вид Мали Позитивност Автомобил Магнети или Магнетни Фрижидер Decal 6-by-1.8 Инчи

Достапност: Залиха
DEN 1034.40

Се шири Добрината Насекаде : Силна Магнетна База За Лесно Вклучување-Исклучување на Екранот На Вашиот Автомобил, Фрижидер, Училиште Шкафче или Други Магнет Компатибилен Метална Површина.Во Свет Каде Што Може да Биде Ништо : Се Вид.Моќна Порака на Позитивност.Фрижидер или Автомобил Магнет да се Потсетиме, Тоа е Важно да се Третираат Луѓето Со Добрина.Високо Квалитетни и Издржливи Времето е Отпорен на Винил Ќе Трае со Години во затворени простории или на Отворено.Дизајниран и Направен Во САД.Се Вид Луѓе Магнетни Sticker Easily се промовира и да се изразат оваа популарна и позитивни човечки порака!Врвен квалитет на отворено одделение винил со магнетна база - сонцето и отпорни на вода.Лесно on-off апликација за вашиот фрижидер, автомобили багажникот, на училиште шкафче или други магнет компатибилен метални површини.Мир Ресурси Проектот се надевам дека е за свет во мир, социјална правда и еколошката хармонија.Ние се стремиме да се поттикне и да се изгради верба во нашите сопствени способности за да се создаде светот во кој што сакате да го видите.Нашите Корени и Историјата : Од 1982 ние сме фокусирани на прости прашања, како што се Анти-Расистички Активизам, глобализацијата, environmentalism, климатските промени, феминизмот и репродуктивната слобода.Сега повеќе од 37 години подоцна, нашата искрена благодарност оди до сите наши поддржувачи.Ве молиме да ни помогнете да ги споделите овие позитивни ставови и ресурси.Наредните години ќе биде полн со можности за креативните напори на народот да се сврти историјата на светот наоколу од сегашната разбира.Итноста на време е акутна.Америка е во критична juncture во својата историја – ние сме во средината на уставната криза и имаат голема потреба да ги промениме нашите насока на многу фронтови.Споделување вашите дух, знаење и ресурси.Заедно продолжуваме на патриотски традиција на народот ненасилни активизам во Америка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Жив боја на трајни, отворено одделение винил.Произведено во САД.Флексибилни магнет поддршка.Го завршим�

Совршен за вашето возило, фрижидер, или други магнетни површина!.Ако уживате во остварување на вашите сл

Ова осигурува дека магнетот е помалку веројатно да се падне, кога возилото се движи со голема брзина.Ква

Официјално Лиценцирани.Околу 4".Умре сече во форма на вашиот училишта дом држава.Се придржува лесно да б�

ОТСТРАНЛИВ АВТОМОБИЛ МАГНЕТ : нема да падне, дури и при голема брзина.Димензии 9.5 X 2.75 X 0.2 Направен во САД.

Околу Големина : 5".Бои се обележани со ултравиолетова (УВ) исчезнат со отпорни бои Висока резолуција ква

Две (2) Различни Винил Налепници.Секој Налепница, Големина : 3 инчен x 4 инчи.Квалитет На Печатење, Внимател

3.5" x 5.5" Овална Магнет.Тешки .030 винил облечени магнети.Печатени со УВ отпорни Бои.Водоотпорен Одлична за �

Силна Магнетна База Обезбедува Лесен За Лесно Исклучите Апликацијата Без да се Оштети или Знаци.Сподел�

Обратна Американското Знаме Магнет Decal 5"x8" Тешки Магнетни Винил, 35 Мили Дебели.Светла Боја, Нема да Исчез

Автомобилскатасила Одраз на Студент Возачот Магнет Сет (2 целосни сетови!).Нека другите возачи не знаат �

Жив Боја на ДолгоТраен, Сите Временски услови Отворено Одделение Винил.Произведено во САД.Флексибилни �

Магнет 4x4 Хром.Во Парк.Умре сече на логото магнет направени од времето отпорни на удари материјали.Магне

????ДВОЈНО СТРЕЛИ ДИЗАЈН ????Двојно стрели идеја е од кога ќе го притиснете копчето за итни светлина, двојн�

Големина : 3 x 5 инчи.Професионално направен во САД.Печатени на комерцијални опрема со растворувач врз ос�

Поддржани од страна на Sticker Talk е 30 Ден 100% Гаранција за квалитет.Висок квалитет на магнетен материјал.Про�

Индустриски Одделение Материјали : Професионална Одделение Магнет Графика долготрајни направен да изд

Официјално лиценцирани Универзитетот на Тексас производ.Метал магнет.Прикажи ги исклучите вашиот тим �

Импресивна Шише Настроената Мерки 5.5инчи во Должина.Украсени со Вдлабнати Печатени Тим Графика Влошки.�

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав�

ОТСТРАНЛИВ АВТОМОБИЛ МАГНЕТ : нема да падне, дури и при голема брзина.Димензии 9.5 X 2.75 X 0.2 Направен во САД.

Тешки мерач магнетни винил.Лесно придава на метални површини 12 инчи висок.Дури и работи на криви површи�

2 играч игра.Векови 8+.Бренд : Победа Задната Врата.Увезени.Magnetized верзија на Воздухот Хокеј.Вие сте страст

Предмет : Овален Облик На Магнет.Големина : 6" со 4" Овална Магнет.Материјал : Печатени Винил Магнет.Профес�

Scroll