Ново
Freez Рамка Јасно Магнетни Слика Рамка Џебови За Фрижидер Училиште Шкафче, или било Магнетни Површината 18 Пак Има 2.5 x 3.5 Фотографии (2.5 х 3.5)

Freez Рамка Јасно Магнетни Слика Рамка Џебови За Фрижидер Училиште Шкафче, или било Магнетни Површината 18

Достапност: Залиха
DEN 405.36

ВИСОК КВАЛИТЕТ : магнетното фото рамка држи слика во тесна од страна, така што не е паднат.Овие слика рамки се со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД.ПАРИЧНИКОТ ГОЛЕМИНА на РАМКА : Одличен начин да се прикаже паричникот големина фотографии од вашите најблиски на фрижидерот дома или метал кабинетот на работа или на училиште.ОТВОРЕТЕ ЏЕБ ДИЗАЈН : Лесно да го вметнете и отстранете ја фотографии кога е време за да ја промените сликата во овој флексибилен и отворен џеб дизајниран Freez-A-Рамка мали магнетни слика рамки.СЛЕМ ДОКАЗ МАГНЕТ : магнетното фото џеб останува цврсто на фрижидерот или метал кабинет со силна 'Слем Доказ' магнет за целосна back.ВКЛУЧУВА : 2.5" x 3.5" магнетни рамки (Пакување од 18).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

рамки за foto Фото носителот Магнетен држач Магнетни рамка стилски рамки за foto.Рамка Магнет Слика Рамката

Може да се користи како фрижидер магнети.Изработен од ABS и усвоени се интегрираат заварување технологиј

【Снимете ја вашата убава живот】Нашите магнетни фото рамка е компатибилен со мали Polaroid фотографии, и мо

ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.Целосна, флексибилни магнетни поддршка сигурно има фото џеб рамка за да фрижидер или

Scroll