Ново
Salomon Жените Агилни Кратко Sleeve Работи Tee

Salomon Жените Агилни Кратко Sleeve Работи Tee

Достапност: Залиха
DEN 562.32

100% Полиестер.Увезени.Жените Кратко Sleeve Работи Кошула : Идеален за сестрана трчање и вежбање, на Salomon Агилни СВ Жените Tee комбинира мека, брзо сушење полиестер со отворена мрежа изградба.Активни Удобност : Кој суптилни рефлексивни детали и влага wicking ткаенина, овој краток ракав на жените тренингот tee е совршен за секоја активност.Носат за трчање, пешачење, и други спортови.Оди на Дистанца : Дали сте љубители на дневни патот работи во вашето соседство, бегство на локалните трага, или нешто повеќе солиден, Salomon прави хидратација опрема и додатоци за да ви помогне да решетката до милји во удобноста.Време е да се Игра : Дали сте во патека за трчање, пешачење, backpacking, скијање, или mountaineering, Salomon има обувки и опрема за мажите и жените да ви помогне да го освојат нови далечина, личен рекорд, или настан.Од 1947 Salomon креираше иновативна отворено спортска опрема.Од трчање и пешачење до backpacking, скијање и повеќе, нашите чевли, ракавици, чанти, облека и модни додатоци помогне да се направи било патот свој.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Машина За Миење.УНИВЕРЗИТЕТОТ НА КОЛОРАДО СЛУЖБЕН ЗНАЧКА Т КОШУЛА Ова унисекс возрасни т кошула изглед

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 97% Полиестер, 3% Spandex.Вафли поврзана мат

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Мека облека изми обоена ткаенина.Двојно игла ј�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Собори сува 100% Памук.

Машина За Миење.УНИВЕРЗИТЕТОТ НА КОЛОРАДО СЛУЖБЕН ЗНАЧКА Т КОШУЛА Ова унисекс возрасни т кошула изглед

Машина За Миење.УНИВЕРЗИТЕТОТ НА КОЛОРАДО СЛУЖБЕН ЗНАЧКА Т КОШУЛА Ова унисекс возрасни т кошула изглед

97% Полиестер, 3% Spandex.Вафли поврзана материјал,материјал е мек и удобен.Дизајн : долг ракав,цврст боја,се п�

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 58% Памук, 42% Полиестер.Увезени.Ма

✎ Материјал : Памук Мешавина, Полиестер.Комфорни и издржливи ◕‿◕ ✎ Стил : Смешни секојдневен лабава џе

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Се повлече На затвор�

100% други влакна.Увезени.Копче затворање.ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Колумбија Мажите PFG Bahama II Долг Ракав риболов к

87% Полиестер / 13% Elastane.Увезени.пресврт затворање.Машина Wash.UA Техника на платно е брзо сушење, ултрамеки & и

100% Полиестер.Увезени.Missy Одговара (за просечната големина на жената, не јуниори).Тимот на логото везови.К

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.OMNIСЕНКА : Се безбедни и заштитени.OmniСенка блокови UVA и UVB зр�

На пример, ако сте M големина во НАС, ние ве советуваме L или XL за нашата големина 【Ultral Мека Маици】 : Полие

100% Најлон.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.OmniСенка UPF 50 заштита од сонце.OmniФитил повлекува влага

Нашите tunics обезбеди ласкави покриеност во должини кои се наменети за жените плус и жените мал големини.�

Женска Кратко Sleeve Маици✿Функција : Гроздобер графички / вратоврска боја / color block / флорални печатени �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Се повлече На затвор�

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Полуопремени : тело впивам одговара.Дуо Су�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Произведено во САД или Увезу�

Scroll