Ново
Rottner Удине Челик Пост Кутија - Сребро.

Rottner Удине Челик Пост Кутија - Сребро.

Достапност: Залиха
DEN 1062.96

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од високо квалитетен челик.Топ вчитување писмо слот.Писмо Слот Големина : 170 x 20 mm (Wx H).Погоден за монтирање на ѕид (одредување на завртки вклучени).Cylinderlock – две копчиња се предвидени.Опис на производот Едноставна, традиционален стил сребро пост кутија направени од издржлив челик, со допис слот на врвот.Слот големина е 170 х 20 мм.Тоа може да се залепи на ѕидот; на заградени производ содржи поправање на полнење.Цилиндар заклучување со 2 клуча.Сет Содржи : 1 x Писмо кутија 1 x Одредување на полнење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Рачно изработени Врежани Хривнија за Mail превозникот.Тоа е идеален подарок идеја за многу настани, како �

Mail превозникот KEYCHAIN Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи, и гра

Mail превозникот KEYCHAIN Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи, и гра

Mail превозникот KEYCHAIN Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи, и гра

Scroll