Ново
LAJA Увозот Кирк Коска Mallet 1.50 (3.8 cm) Диа, 26 ОЗ, Должина 7.50

LAJA Увозот Кирк Коска Mallet 1.50 (3.8 cm) Диа, 26 ОЗ, Должина 7.50

Достапност: Залиха
DEN 664.56

Кирк Коска Mallet 1.50" (3.8 cm) Диа, 26 ОЗ, Должина 7.50".Направени Во Не ' Рѓосувачки Челик.Истите Инструменти Како На Сликата.Направени Од Страна На Laja Увозот.Купат Најдоброто Од Laja Увозот.LAJA Увозот Кирк Коска Mallet 1.50" (3.8 cm) Диа, 26 ОЗ, Должина 7.50".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Произведени во Германија.За професионалци, домашна и индустриска подобрувања.Квалитетот CVM Челик Tools.Па

Mpn : BM150 Земја на производство : Велика Британија.Производителот : Vaughan.Дувачкиот Mallets, Месинг Mallet, Раковод

Дршката е користење на високо квалитетен челик, ергономски дизајн, удобно зафат, погодни за долготрајна

Лесен за УпотребаЦврсто место на вшмукување купови на една штица да биде преместена (Работи само на маз

Моќен Ковале со површина заштита.Резервни се соочува надвор од cellidor.За да се бара поправка и одржување н

* Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик,Волна Почувствува Силна & трајни волна почувствува главата со силна е

MALLET МЕСИНГ METALSMITH ЧЕКАН SILVERSMITH И МЕТАЛ ЗАНАЕТИ МЕСИНГ MALLET 1 ФУНТА Месинг чекан за МеталSmithing, Silversmithing зана

【Монтажни Двојна Глави Mallet】Висока јачина на fiberglass се справи со mallet со не се лизга гумени зафат апсорби

Шатор Колче Mallet.Гума главата со дрвена рачка.Издржливи, afforadable, практични.Сè што ви треба да се ужива на о

Дизајн : На ноктот чекан е дизајниран за живот перформанси.Со цел да се прилагодат на тесен простор, наши

Моќен Ковале со површина заштита.Пакет Димензии : 6.5 H x 4.5 L x 6.5 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.08 килограми.Зе

Гума Двојно Мини Работа Застаклување Прозорец Монистра Чекан Најлон Главата Mallet Алатка.Чекан глава мож

Неmarring отскокнување отпорни на главата.Нуди поголема контрола, сигурни хит, и подобри резултати.Оценка "

Широко се Користи : Мултиголемина mallets ќе ги задоволат сите ваши потреби за основните дома одржување, из

'Месинг Mallets, Месинг Mallet, Раководител Материјал Месинг, Главата Тежина 3.8 lb., Се Соочуваат Со Дијаметар Од

Beech Wood.Исклучителен квалитет алатка од Круната Рака Алатки Ltd, Шефилд, Англија.Тежина : 20 мл.Глава Дијамет

Погоден за Западен ударни инструменти.Голема Војска Бутче, Тапан Mallet.Направени од висококвалитет дрво,

Моќен Ковале со површина заштита.Пакет Димензии : 5.6 H x 3.8 L x 3.8 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.068 килограми.З

Носи лица може веднаш да се замени со рака, со минимизирање на престој.Сите лица се едно парче, без штипк

【Вкупната Големина】 Тема големина : 8mm / 0.3Инчен, Спецификација : 25мм / 0.98Инчен 【Премиум Материјалот】 О

Одлична Изработка На Дизајн.Цврсто Дрво Се Справи Со, На Целиот Пат Низ Главата.Лесно Да Се Одржи И Контр

Scroll