Ново
Cuccio Naturale Масажа Creme - Не-Мрсна Зацврсна Формула - Глајд Модели Лесно На Кожата - Маникир И Педикир Третман - Ја Остава Кожата Мека, Мазна И Moisturized - Калинка И Сл - 26 Оз

Cuccio Naturale Масажа Creme - Не-Мрсна Зацврсна Формула - Глајд Модели Лесно На Кожата - Маникир И Педикир

Достапност: Залиха
DEN 590.16

ИМ ДАДЕ НА ВАШЕТО ТЕЛО ПОТТИК НА ВЛАГА.Оваа хидратантен крем хидрира кожата за да се обезбеди тоа се чувствува и изгледа здрав како некогаш.ГО НЕГУВААТ КОЖАТА ВНАТРЕ & OUT.Нашите високо збогатен калинка формула навистина се преобразува кожата да се елиминира сувост, иритација, и текстура.ОМЕКНЕ ВАШАТА BODY.By мазнење на овој крем на кожата, ти си обезбедување траен, свилен заврши дека изгледа како голема како што се чувствува.НАПРАВЕНИ СО НАЈДОБРИ СОСТОЈКИ.Нашата богата масажа крем формула е направен со антиоксиданси и витамини за да се обезбеди кожата останува напојуваат.ПРВ ЗА НЕГА НА ПРИРОДНИ НОКТИ ЛИНИЈА.Основана во 1999 година, Cuccio Naturale беше единствениот бренд од ваков вид да се стави акцент на природно формулиран производи за нокти, раце, и нозете.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Светло, Трајни, Не Мрсна.Кајсија, Сусам, Grapeseed, Canola Масло.Вода Dispersable Со Грижи Слободен Отмиване.Paraben Слобо

Biotone Напредни Терапија Гел Половина Галон (64oz).Светло, Трајни, Не Мрсна.Кајсија, Сусам, Grapeseed, Canola Масло.Во

Мирис : Праски N Крем (Sunзрела праски помеша со vanillas, buttercreams да се даде една mouthwatering лекување).Црна Кањонот

Мирис : Слатка Грашок & Ivy (Слатка Грашок со зелена Ivy, смрека и Ylang).Црна Кањонот комерцијални одделение ма

128oz Орев слободни.Се распаѓа во нафта лесно.Ублажува мускулен замор, конгестија, болки и болки со комбин

На energising масажа на крем што ја поттикнува и ја буди кожата.На Aw Масажа Крем карактеристики мазна текстур

Органски Ботанички Екстракти на Calendula, Алое Вера, Камилица, Страст Цвет & Чичок.Органски Шипинка Семе На

Scroll