Ново
Tuuli Додатоци Анти Целулит Масажа Ролери Алатка Massager Maderotherapy Дрвени 15.7 инчи

Tuuli Додатоци Анти Целулит Масажа Ролери Алатка Massager Maderotherapy Дрвени 15.7 инчи

Достапност: Залиха
DEN 525.60

ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВА : 1x Масажа Ролери (15.7 инчи долг).Дрвени масажа ролери ви помага да се борат непријатни масти депозити и да ги отстрани unappealing изглед на портокалова кожа.Тоа помага да се подобри циркулацијата на крвта, ја обликува мускулите и smooths од кожата.Со неколку минута е релаксација секој ден, дрвена масажа ролери од природни буковата е доволно за целосна благосостојба терапија.Масажа алатка се користи во maderotherapy (madero – дрво), што е сосема природно и специјална техника која го стимулира лимфна дренажа и следствено на тоа помага да се елиминира целулитот, а во исто време ја уништува масните клетки, а со тоа се подобрува протокот на крвта и лимфните низ телото.Како резултат на тоа, телото е предвидено со кислородот и другите хранливи состојки, кои на вашата кожа треба да остане цврста и се тесни.Изработени од 100% природни дрво.Исклучителен квалитет и сила на дрво, дозволите за долгорочна употреба.Произведено во ЕУ.Tuuli Додатоци Анти Целулит Масажа Ролери Алатка Massager Maderotherapy Дрвени 40 см ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВА : 1x Масажа Ролери (40 cm).Дрвени масажа ролери ви помага да се борат непријатни масти депозити и да ги отстрани unappealing изглед на портокалова кожа.Тоа помага да се подобри циркулацијата на крвта, ја обликува мускулите и smooths од кожата.Со неколку минута е релаксација секој ден, дрвена масажа ролери од природни буковата е доволно за целосна благосостојба терапија.Масажа алатка се користи во maderotherapy (madero – дрво), што е сосема природно и специјална техника која го стимулира лимфна дренажа и следствено на тоа помага да се елиминира целулитот, а во исто време ја уништува масните клетки, а со тоа се подобрува протокот на крвта и лимфните низ телото.Како резултат на тоа, телото е предвидено со кислородот и другите хранливи состојки, кои на вашата кожа треба да остане цврста и се тесни.Изработени од 100% природни дрво.Исклучителен квалитет и сила на дрво, дозволите за долгорочна употреба.Произведено во ЕУ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Boostvibe режимBOOSTVIBE режим гаранции задоволство брзање 100% ВодоотпорниЦелосно вода доказ за повеќе можности

Направени од висококвалитет со силиконска дека е свитливи како вистински кожата, нетоксични, без мирис,

ПРИТИСОК МАСАЖА : масажа ролери користи притисок поени за да се обезбеди длабоко ткиво масажа и зголему�

Chub Бришење Анти Chafing Стап : Планирам Chub Бришење на вашиот препоните за да се спречи chafing; Нашите хемиски с�

6 Брзини Мини Fascia Пиштол Масажа Пиштол Електрични Фитнес Massager, Спецификација : Копче на Датотеката, со То

4 Топката за Масажа Активира Точка Мускулите Терапија : мускулна ролери помага длабоко во мускулното тк�

【Ефективни Мускулна Релаксација】 Повеќе масажа начинот и интензитетот options соодветствуваат на различ

Хуманизирано дизајн : Реални текстура на кожата и мускулите линии се направи лажен мускулите својата вт

ШТО Е ТОА : Liposuction massager е избор на пластични хирурзи, физички терапевти и лимфниот масажа специјалисти ка

♥❤♥Голема подароци за Денот на Вљубените, празници и меден месец ♥❤♥Боја : види на сликата ♥❤♥Голем

Идеален Текстура и Густина : Завиткани во ЕВА пена и кој брановидна текстура, масажа на ролери се држиме

Ќе се купуваат : 3 plạnts Dwạrf Junịpẹr Bonsạị Trẹẹ 6" Jạpạnẹsẹ Ạrt Lịvẹ Plạnts Ịn Contạịnẹr Purịfịẹs Ạịr.Домашните в�

Се ПРЕПОРАЧУВА од СТРАНА на ФИЗИЧКИ & МАСАЖА ТЕРАПЕВТИ : Дизајнирани за физикална терапија, се ослободув

【Мини Големина, Но со Голема Улога】 Со само 5.1 инчи и USB брзо полнење (време на Полнење : 1.5 h) го прави ваше

Scroll