Ново
SIAMHOO 2 ПАРЧИЊА 4D Свила Влакна Lash Маскара Водоотпорен Маскара за Задебелување и Издолжување Црна Маскара Нема дупка со за Жени

SIAMHOO 2 ПАРЧИЊА 4D Свила Влакна Lash Маскара Водоотпорен Маскара за Задебелување и Издолжување Црна Маскара

Достапност: Залиха
DEN 311.76

Чувствителни за Нега на Кожата : оваа црна маскара е направен од природен и не-токсични состојки, се безбедни за осетливи очи и контакт леќи wearers.Око-отворање на Јачина на звук : Широк-око еластомер дизајн, оваа lash volumizing маскара ти дава дефинирани и завиткан lash заврши.Водоотпорен & Долготрајни : ова издолжување на маскара е пот-доказ и го прави вашиот трепките остане gorgeously во текот на целиот ден.Напор Отстранување : непречено и крем маскара лесно може да се полетување со вашите омилени шминка смена.Пријател на Lash Продолжување : На база на вода, лесни формула нема да наштети или да се намали на целосна изгледот на вашиот lash екстензии.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

★【8 бои Маскара】 На маскара има 8 бои, кои може да ви дава подолго, curlier трепките и го прави полесно да се

1.100% сосема нов и висок квалитет, и да се направи 3 D око трепките за вашите очи 2.Создава исклучително долг

Природни & Удобно Маскара глајд модели за непречено и трае во текот на целиот ден, додека задебелување и

ХРАБАР & ДРАМАТИЧЕН ИЗГЛЕД Се надева дека ќе има маскара кои, всушност, се издолжува и volumizes кратко, тенк

Материјал : маскара,око шминка,eyelash боја,eyelash буквар,tarte маскара,за Разлика од другите lash и веѓата серуми,

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 Од коренот на трепките, се четка во "Z" форма, можете да го паузирате на крајот на око

Lashудвојување противалергиски формула која глајд модели на непречено да се создаде голема изглед обемн

#201 Blackest Црна.Мазна, еластична формула за храбар, драматични, груткатаслободен изглед.Нивоа наежвам четк

НЕМА ПОТРЕБА ЗА ЛАЖНИ ТРЕПКИ со овој храбар маскара, со кој се предвидува 5x Lash Зголемување за lash должина,

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Lashудвојување противалергиски формула која глајд модели на непречено да се создаде голема изглед обемн

Шу Uemura.Make Up.Шу Uemura Маскара Водат Xtreme Прецизна Завршница Водоотпорен Маскара.Се Водат Xtreme Прецизна Завр

ПРОФЕСИОНАЛЕН : Водечки алатки се од висок квалитет и се лесно да се мијат, која го прави барањето секое

Колаген формула + ноктот четка plumps трепките и создава мачкакако аглите.Се постигне дива мачка очи изгле

False lash effect, volumizing маскара.Sculpting влакна формула.Целосни, подолго, завиткан трепките.Груткатабесплатно, Шу

Крем.течни eyelash маскара, Зголемување на остри и долго, направи што повеќе шармантен.Лесно да се носат и н

Се Зголеми Трепките.Екстремни Јачина На Звук.Дефинирани Трепките.Во текот на целиот ден се носат.Се зго

Висока дефиниција маскара за lavishly долго, совршено дефинирани трепките.Обезбедува крајната во обликува

Дупка содоказ маскара.Мие исклучување лесно.Погоден за чувствителни очи и контакт леќи wearers.Opthamologist Тес

【4 D Свила Влакна Lash Маскара】На 4 D Свила Влакна Lash Маскара ви дава должината и волуменот eyelash што сакаш.М

Scroll