Ново
Lancome Hypnose Драма Маскара, Бр 01 Прекумерна Црна, 6.5 Грам

Lancome Hypnose Драма Маскара, Бр 01 Прекумерна Црна, 6.5 Грам

Достапност: Залиха
DEN 639.36

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Овој објект не е тестер.Пакувањето може да варираат.Убавина и лична нега производ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Lashудвојување противалергиски формула која глајд модели на непречено да се создаде голема изглед обемн

#201 Blackest Црна.Мазна, еластична формула за храбар, драматични, груткатаслободен изглед.Нивоа наежвам четк

Lashудвојување противалергиски формула која глајд модели на непречено да се создаде голема изглед обемн

ПРОФЕСИОНАЛЕН : Водечки алатки се од висок квалитет и се лесно да се мијат, која го прави барањето секое

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 Од коренот на трепките, се четка во "Z" форма, можете да го паузирате на крајот на око

Материјал : маскара,око шминка,eyelash боја,eyelash буквар,tarte маскара,за Разлика од другите lash и веѓата серуми,

ХРАБАР & ДРАМАТИЧЕН ИЗГЛЕД Се надева дека ќе има маскара кои, всушност, се издолжува и volumizes кратко, тенк

НЕМА ПОТРЕБА ЗА ЛАЖНИ ТРЕПКИ со овој храбар маскара, со кој се предвидува 5x Lash Зголемување за lash должина,

【4 D Свила Влакна Lash Маскара】На 4 D Свила Влакна Lash Маскара ви дава должината и волуменот eyelash што сакаш.М

Крем.течни eyelash маскара, Зголемување на остри и долго, направи што повеќе шармантен.Лесно да се носат и н

Шу Uemura.Make Up.Шу Uemura Маскара Водат Xtreme Прецизна Завршница Водоотпорен Маскара.Се Водат Xtreme Прецизна Завр

★【8 бои Маскара】 На маскара има 8 бои, кои може да ви дава подолго, curlier трепките и го прави полесно да се

1.100% сосема нов и висок квалитет, и да се направи 3 D око трепките за вашите очи 2.Создава исклучително долг

Колаген формула + ноктот четка plumps трепките и создава мачкакако аглите.Се постигне дива мачка очи изгле

Се Зголеми Трепките.Екстремни Јачина На Звук.Дефинирани Трепките.Во текот на целиот ден се носат.Се зго

Природни & Удобно Маскара глајд модели за непречено и трае во текот на целиот ден, додека задебелување и

Дупка содоказ маскара.Мие исклучување лесно.Погоден за чувствителни очи и контакт леќи wearers.Opthamologist Тес

Висока дефиниција маскара за lavishly долго, совршено дефинирани трепките.Обезбедува крајната во обликува

False lash effect, volumizing маскара.Sculpting влакна формула.Целосни, подолго, завиткан трепките.Груткатабесплатно, Шу

Scroll