Ново
Revlon Драматични Дефиниција На Маскара, Blackest Црна

Revlon Драматични Дефиниција На Маскара, Blackest Црна

Достапност: Залиха
DEN 1173.60

#201 Blackest Црна.Мазна, еластична формула за храбар, драматични, грутката-слободен изглед.Нивоа наежвам четка ги дефинира и ги одделува секоја lash.Лесно целосна покриеност апликација.Достапни во не-водоотпорен и водоотпорен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 Од коренот на трепките, се четка во "Z" форма, можете да го паузирате на крајот на око

Дупка содоказ маскара.Мие исклучување лесно.Погоден за чувствителни очи и контакт леќи wearers.Opthamologist Тес

Се Зголеми Трепките.Екстремни Јачина На Звук.Дефинирани Трепките.Во текот на целиот ден се носат.Се зго

НЕМА ПОТРЕБА ЗА ЛАЖНИ ТРЕПКИ со овој храбар маскара, со кој се предвидува 5x Lash Зголемување за lash должина,

ХРАБАР & ДРАМАТИЧЕН ИЗГЛЕД Се надева дека ќе има маскара кои, всушност, се издолжува и volumizes кратко, тенк

ПРОФЕСИОНАЛЕН : Водечки алатки се од висок квалитет и се лесно да се мијат, која го прави барањето секое

Висока дефиниција маскара за lavishly долго, совршено дефинирани трепките.Обезбедува крајната во обликува

Природни & Удобно Маскара глајд модели за непречено и трае во текот на целиот ден, додека задебелување и

【4 D Свила Влакна Lash Маскара】На 4 D Свила Влакна Lash Маскара ви дава должината и волуменот eyelash што сакаш.М

Шу Uemura.Make Up.Шу Uemura Маскара Водат Xtreme Прецизна Завршница Водоотпорен Маскара.Се Водат Xtreme Прецизна Завр

Крем.течни eyelash маскара, Зголемување на остри и долго, направи што повеќе шармантен.Лесно да се носат и н

Lashудвојување противалергиски формула која глајд модели на непречено да се создаде голема изглед обемн

False lash effect, volumizing маскара.Sculpting влакна формула.Целосни, подолго, завиткан трепките.Груткатабесплатно, Шу

Колаген формула + ноктот четка plumps трепките и создава мачкакако аглите.Се постигне дива мачка очи изгле

★【8 бои Маскара】 На маскара има 8 бои, кои може да ви дава подолго, curlier трепките и го прави полесно да се

Lashудвојување противалергиски формула која глајд модели на непречено да се создаде голема изглед обемн

1.100% сосема нов и висок квалитет, и да се направи 3 D око трепките за вашите очи 2.Создава исклучително долг

Материјал : маскара,око шминка,eyelash боја,eyelash буквар,tarte маскара,за Разлика од другите lash и веѓата серуми,

Scroll