Ново
CoverGirl Професионални Сите во еден Криви Четка Маскара Многу Црна 100, 0.3 Унца Шише

CoverGirl Професионални Сите во еден Криви Четка Маскара Многу Црна 100, 0.3 Унца Шише

Достапност: Залиха
DEN 263.52

Дупка со-доказ маскара.Мие исклучување лесно.Погоден за чувствителни очи и контакт леќи wearers.Opthamologist Тестирани.Опис на производот Magnifies и ги дефинира очи без да гледа overdone, со криви четка која добива на оние кои е тешко да се стигне до трепките.Од Производителот Професионални Маскара е Криви четка наоѓа трепките ти не знам што имаше, за одличен изглед без вообичаените грутки или грутки.Исто така достапни во Прав со четка оригинални и водоотпорен.За над педесет години, COVERGIRL создаде мора да има убавина производи кои го донесе најдоброто во жените.Ние имаме разбирање за трансформација ефект шминка може да имаат не само од надвор, но и во внатрешноста, како и.Од 1961 година, COVERGIRL го направи тоа лесно, стил, и убави за да бидат сами.Клучни Features Dramatically magnifies lashes Suitable за контакт wearers и чувствителни eyes Smudge-proof How Често Треба да се Менувам Мојот Маскара?Дерматолозите препорачуваат замена на вашата маскара 4-6 месеци по отворањето на цевка.Запечатени цевки трае до 2 години, иако, па не се плашат да акции!Про Secrets The шминка уметник совети кои ќе го задржи вашето удари со камшик во потрага бујна.Никогаш не, некогаш пумпа стапче—ова додава воздух на маскара сад, кој само ќе го направи вашиот маскара се исуши побрзо.Се користи помалку маскара на долните трепките отколку на врвот трепките.Или да прескокнете на маскара на долните удари со камшик, за повеќе секојдневен изглед.Откако сте обложени трепките со маскара, додадете само уште еден слој на надворешните агли.Екстра грб ќе го направат вашиот трепките изгледа особено долг и да се направи вашите очи се појави подалеку освен.Заврши Lookview larger Eye Засилувачи 3-Комплет Eyeshadows Vibrant нијанси рака бере од страна на нашите аргументи.погледнете larger Perfect Мешавина Eyeliner Our класичен лагер со мешање на енергија.погледнете larger Make-Up Мајстори Lash Curler A нежен начин да се добие високо влијание трепките.Професионални Mascaras Magnify вашиот трепките.погледнете larger Professional Сите-Во-Едно Mascaraview larger Curved Четка Mascaraview larger Professional Сите-Во-Едно Водоотпорен Mascaraview larger Professional Природни Lash Mascaraview larger Professional Извонреден Перат Водоотпорен Mascaraview larger Professional Супер Дебела Lash Маскара.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : маскара,око шминка,eyelash боја,eyelash буквар,tarte маскара,за Разлика од другите lash и веѓата серуми,

Крем.течни eyelash маскара, Зголемување на остри и долго, направи што повеќе шармантен.Лесно да се носат и н�

False lash effect, volumizing маскара.Sculpting влакна формула.Целосни, подолго, завиткан трепките.Груткатабесплатно, Шу�

Lashудвојување противалергиски формула која глајд модели на непречено да се создаде голема изглед обемн�

Шу Uemura.Make Up.Шу Uemura Маскара Водат Xtreme Прецизна Завршница Водоотпорен Маскара.Се Водат Xtreme Прецизна Завр�

НЕМА ПОТРЕБА ЗА ЛАЖНИ ТРЕПКИ со овој храбар маскара, со кој се предвидува 5x Lash Зголемување за lash должина,

Колаген формула + ноктот четка plumps трепките и создава мачкакако аглите.Се постигне дива мачка очи изгле�

Се Зголеми Трепките.Екстремни Јачина На Звук.Дефинирани Трепките.Во текот на целиот ден се носат.Се зго�

Природни & Удобно Маскара глајд модели за непречено и трае во текот на целиот ден, додека задебелување и

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 Од коренот на трепките, се четка во "Z" форма, можете да го паузирате на крајот на око

ПРОФЕСИОНАЛЕН : Водечки алатки се од висок квалитет и се лесно да се мијат, која го прави барањето секое �

【4 D Свила Влакна Lash Маскара】На 4 D Свила Влакна Lash Маскара ви дава должината и волуменот eyelash што сакаш.М�

1.100% сосема нов и висок квалитет, и да се направи 3 D око трепките за вашите очи 2.Создава исклучително долг

Висока дефиниција маскара за lavishly долго, совршено дефинирани трепките.Обезбедува крајната во обликува�

Lashудвојување противалергиски формула која глајд модели на непречено да се создаде голема изглед обемн�

★【8 бои Маскара】 На маскара има 8 бои, кои може да ви дава подолго, curlier трепките и го прави полесно да се

ХРАБАР & ДРАМАТИЧЕН ИЗГЛЕД Се надева дека ќе има маскара кои, всушност, се издолжува и volumizes кратко, тенк�

Scroll