Ново
Авантура Чека Квалитет на Алуминиум Табличка Покрие Новина Ознака за Лиценца Плоча Декоративни Автомобил Пред Табличка 6x12 Инчен

Авантура Чека Квалитет на Алуминиум Табличка Покрие Новина Ознака за Лиценца Плоча Декоративни Автомобил Пред

Достапност: Залиха
DEN 285.12

【Квалитетен Материјал】- на Оваа високо-квалитетни лиценца плоча е направена од алуминиум, рѓа-доказ, водоотпорен, трајни, и има долг животен век. 【Стандардна Големина】- големината на табличка е 15.24 cm x 30.48 cm, а стандардната 4 дупки се погодни за повеќето возила.Ова е стандард лиценца плоча големина во согласност со сад и Канада. 【Лесно Да се Инсталира】- Нашите табличка поклопецот е лесно да се инсталира и трае само неколку минути.Пред-drilled, може да биде брзо и лесно да се инсталира на секое возило, без дупчење, без монтажа хардвер. 【Совршен Подарок】- лиценца плоча не само додава личност во вашиот автомобил, тоа исто така може да се користи како празник подароци, сувенири или декорација за вашето семејство, пријатели и колеги. (Забелешка : Само печатени на насловната на чинија.). 【Квалитетна Услуга】- Ако не сте задоволни со овој производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши овој проблем правилно и да се обезбеди по-продажбата на поддршка за вашето купување.Дали сакате да се направи вашиот омилен автомобил уникатен? √ Овој нов висок квалитет табличка е направен од алуминиум метал.Тоа се вклопува во текот на сите Американски Држави и Канада возила. √ Нашите дизајни се професионално печатени на нашиот личен табличка рамка со state-of-the-art опрема гарантира да трае со години. √ Лекување на себе си на возбудлив нов автомобил додатоци кои ќе го фати сите очи. √ Ова уникатно дизајниран табличка рамка е голема изјава и совршен подарок идеја. ?Спецификации: Материјал : висок квалитет на алуминиум ?Лесно Да Се Инсталира: 1. Место за миење во позиција, место завртки преку миење и стегнете со возило. 2. Место snap капа над миење. 3. Притисни snap капа долу цврсто се додека не се занимаваат со предвремените. ?Топло Совети: 1.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја. 2.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

КОЛАГЕН HYDROGEL МЕШАВИНА СЕТ : Karuna е Hydrogel Мешавина Поставите доаѓа со 4 Лицето Лист Маски & 4 Вратот Маски, ко

Тоа е Generice.Спиење Маска за Заштита на Вашите Очи од Светлина.Додаток Само.Уредот не е вклучен.Тој е напра

Може да се намали отпадот и повеќе економски споредба со пелена, BPA‑free и безбедно за деца облечен.Snap‑faste

Забава, иновативни жуборот маска за да се очисти, се елиминира нечистотии, прочистување, и ги заостри зг

Памук.МЕКА, СТИЛСКИ, и БЕЗБЕДНО првото нешто што ќе забележите во врска со нашиот врвен квалитет менува

Полиестер 100% полиестер.Одговара на сите стандардна големина 16"x 32"x 4", 17" x 35" x 5 " contoured менување на маса вло

Бела граница околу секој дизајн.Отстранлив, бакнежнамалување на винил налепници.Тоа нема солза, Супер и

Сосема Нов Формула : Без било животно експерименти, сосема нов ефикасно да се решава заеднички проблеми

Бори против брчките околу очите и помагаат да се обликува целокупниот изглед на вашето лице, без разлик

Состојба : Резервни 100% Сосема нов, Материјал : CNC Алуминиум.Совршен старт во конвертирање на вашите моќ д

♥Ја налепницата може да се водат одредено и се виткаат, без несакани ефекти на кожата ♥Добар избор на б

Безбедно и еко‑пријателски, лесно да се чисти и обновливи, таписерии изработка, стабилна и трајни произ

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.ДВЕ ПАКЕТ : Вклучува две менување на подлога опф

【УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН】 : Луксузни Руно Обложување,Водоотпорен Надворешната Школка,Целосна Должина Лесн

Длабоко Чистење & Идеален Подарок Природата Нација Blackhead Отстранување на Маската е формулиран специјал

Scroll