Ново
Pobi Бебе - 2 Пакет Премиум Квалитет Менување на Подлога Покрие - Ултра-Меки Памук Мешавина, Стилски Животинско Woodland Шема, Безбедно и Сит за Бебе (Магичен)

Pobi Бебе - 2 Пакет Премиум Квалитет Менување на Подлога Покрие - Ултра-Меки Памук Мешавина, Стилски Животинско

Достапност: Залиха
DEN 598.80

Памук.МЕКА, СТИЛСКИ, и БЕЗБЕДНО - првото нешто што ќе забележите во врска со нашиот врвен квалитет менување на маса ги опфаќа е луксузно мека, дише ткаенина.Ќе ви се допаднат се чувствуваат и се вклопуваат како ќе се повлече на покрие сит и за реализација на еластична бенд обвива на сите на пат околу промена на подлога и дури и ги вклучува цепнатинки за безбедносни ремени!.ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на МАЈКИ ЗА МАЈКИ - Во Pobi Бебе, ние знаеме колку е тешко тоа може да биде да се најде менување на подлога капак кој е лесен за користење и убаво дизајнирана.Почнавме оваа компанија, бидејќи ние сме клиенти исто како и ти, и знаевме дека би можеле да обезбедуваат супериорен производ од обрнувајќи внимание на детали и да се одбива да се постигне компромис.ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ - Несреќи се случуваат и менување на маски треба да се исчистат.Ние сме вклучени два комплементарни дизајни во секој пакет на услуги за да се обезбеди секогаш си доби една на раката.Најдобро од сите, нашата опфаќа не брчка, се намали, или се водат надвор, дури и со многу мие.УБАВА ДОЛГ ЖИВОТ - за Разлика од многу други менување на подлога опфаќа, нашите високо квалитетни памук/spandex мешавина нема да пилула или изгуби своите живописни бои со текот на времето.Овие маски се дизајнирани да трае!Пополнете вашата светот со убавината со мешање и појавување со Pobi Бебето други расадник додатоци : креветчето листови, bassinet листови, преносни креветчето листови, и мулти-користете седиште за во автомобил и старечки маски.МАЈКИ го ЗАСЛУЖУВААТ НАЈДОБРО Овие премиум промена табела опфаќа се апсолутно мора да се има за вашето бебе регистар; совршен бебе туш подарок за мајка ви се љубовта.Можете да бидете сигурни дека да се купи со вкупно доверба, знаејќи дека ако поради некоја причина не сте задоволни од квалитетот на вашата нарачка, можете да се потпираат на нашата 30-дневниот гаранција за парите назад.Да се биде мајка е тешко доволно; шопинг онлајн треба да биде лесно, а ние сме тука да ви помогнеме!.Стил : 2 Count (Пакување од 1).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1.Пред Табличка Големина : Нашата регистарски таблички мерка 6 X 12 инчи / 15.2 X 30.3 cm (НИ стандардна големина).�

Направени со мека на допир материјал за да направи да се чувствувате како да сте во вашиот свој мал свет.

Полиестер обвивка.ТОЧНО, СИТЕ ВО ЕДНА КРПА ПЕЛЕНА : На О Н E пелена доаѓа со сè што ќе некогаш треба да крп�

Димензија : Официјално лиценцирани 11.8"L x 6.1"H (НИ стандардна големина).Направени од алуминиум за издржлив�

Може да се намали отпадот и повеќе економски споредба со пелена, BPA‑free и безбедно за деца облечен.Snap‑faste

Млечниот Крем Суштината : Енергија бустер за еластичноста на кожата.Вазелин е хидратантен формула пома�

AP057 W Боја : Бела Карактеристики : Боја : Бела Потресени : Не Број на Ставки Вклучени : 2 Димензии : вкупна Ви�

Висококвалитетни материјали : Ова Маскирани Man Игра маска е направен од висококвалитет издржливи матер�

Bio Miracle Јаглен Меур Маска е преполн со придобивките на јаглен меур маска.Ова е високо moisturising и anti0aging лице�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Тоа е Generice.Спиење Маска за Заштита на Вашите Очи од Светлина.Додаток Само.Уредот не е вклучен.Тој е напра

Колаген Маска.Изработка на Кожата Посилна и Поздрава.Богата розова Оз меур нежно чисти мртвите клетки н

Бранеа Микрофибер.Оваа промена подлога корица вклопува сите промена влошки до 17in.x 32in.Целосно еластична

Памук.МЕКА, СТИЛСКИ, и БЕЗБЕДНО првото нешто што ќе забележите во врска со нашиот врвен квалитет менува�

[МАТЕРИЈАЛ]Изработени од 100% алуминиум со висок сјај печат метал табличка,нема да Попуштат ,бледнеат, Кор

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Природен Памук што дише и одлично н

Scroll