Ново
Voolga Centella Asiatica Благотворно и Поправка Печ 敷尔佳积雪草舒缓修护贴

Voolga Centella Asiatica Благотворно и Поправка Печ 敷尔佳积雪草舒缓修护贴

Достапност: Залиха
DEN 527.76

Centella Asiatice Благотворно и Поправка Маска Овој производ има карактеристики на смирување, хидрантни, поправка, навлажнувачки и разрешување на кожата и чувствителност.Поле на Примена : Овој производ е погоден за сите типови на кожа, особено за чувствителна кожа.Упатство за Употреба По чистење, отворен надворешното пакување на овој производ, извади Voolga centella asiatica благотворно и поправка печ и расплетува тоа, се примени на кожата на лицето, притиснете лесно да се направи nonwoven ткаенина затегнете кожата, и го симнат по 10 до 20 минути.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Памук.Направен во САД!Квалитетот можете да им верувате и со гордост одржување на работни места на лок

Навлажнувачки Усна Маски, може да се чува вашите усни хидрирани, намалување на усна линии,досадна усна, �

На ергономски дизајн ќе не потиснување на очите, и внатрешниот поместена носот дизајн на капакот да мож�

Големина : Око маска големина : 19.5 x 9.5 cm / 7.7 инчен x 3.7 инчен; јаже должина беа 25,5 cm / 10 инчен, погоден за гл�

Содржи комерцијален, потпис мешавина на Кордицепс и Реиши печурки, Ѓумбирот, Куркума и Светиот Василиј.�

Зелен Чај Глина Маска : Овој зелен чај глина лицето маска содржи моќен екстракт од зелен чај и растителн�

Количина, пакетот вклучува 100 компјутери; (околу)5.5 cm, за еднократна употреба мини маска лажичка; Довол�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Висококвалитетни материјали : Ова Маскирани Man Игра маска е направен од висококвалитет издржливи матер�

Колаген Маска.Изработка на Кожата Посилна и Поздрава.Богата розова Оз меур нежно чисти мртвите клетки н

1.Пред Табличка Големина : Нашата регистарски таблички мерка 6 X 12 инчи / 15.2 X 30.3 cm (НИ стандардна големина).�

Не Затворање затворање.Рака Мие 100% полиестер влакна.Маски за лице се печатени во целост, и уникатен печа

Големина : Око маска големина : 19.5 x 9.5 cm / 7.7 инчен x 3.7 инчен; јаже должина беа 25,5 cm / 10 инчен, погоден за гл�

Бранеа Микрофибер.Оваа промена подлога корица вклопува сите промена влошки до 17in.x 32in.Целосно еластична

Нејзините Водоотпорен и дише поставата нема да предизвика nappy осип и чеша.На копчињата на половината и п

100% Памук.Се повлече На затворање.Машина За Миење.ЕКСКЛУЗИВЕН ДИЗАЈН : Лудо Куче, Тмаица, брендирани крпа

Улогата е да се одржи на пелена да се поправи тоа, повеќе прилагодување копчето, различни големини може �

уникатна комбинација на состојки, специјално формулиран за да се целна ефектите на фотооштетена кожа и

【УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН】 : Луксузни Руно Обложување,Водоотпорен Надворешната Школка,Целосна Должина Лесн

100% Полиуретан ✅ ЕДНА ГОЛЕМИНА Маска големина : 11.4(L) x 7.8(W) x 9.4(H) инчен, ноќта на Вештерките чума маска има �

Млечниот Крем Суштината : Енергија бустер за еластичноста на кожата.Вазелин е хидратантен формула пома�

Тоа е Generice.Спиење Маска за Заштита на Вашите Очи од Светлина.Додаток Само.Уредот не е вклучен.Тој е напра

Не Затворање затворање.Рака Мие 100% полиестер влакна.Маски за лице се печатени во целост, и уникатен печа

Scroll