Ново
Ароматерапијата Лицето Лист Маска - Хидратантен - Етерични Масла - Detox Јасмин Мента (5-Pack) од Florapy Убавина

Ароматерапијата Лицето Лист Маска - Хидратантен - Етерични Масла - Detox Јасмин Мента (5-Pack) од Florapy Убавина

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Detoxify и очисти со обновување и освежување на енергија од Јасмин и Нане.Пеперминт ароматерапијата дава право на лекување, балансирање и ментална јасност.Јасмин, цвет помага стимулира кожата, ја промовира еластичноста и ја намалува појавата на фини линии.Пеперминт масло освежува кожата досадна и помага да се промовира циркулацијата за чистење, младешки чувство на кожата.Florapy е природна состојба маска направена од 100% кокосови влакна, тоа се придржува нежно да контурите на кожата и дава инстант ладење сензација.Цвеќиња + Ароматерапијата = Florapy Дизајниран во Лос Анџелес, Направени во Кореја. 100% Кокосово Ароматерапијата Лист Маска.Detoxify и очисти со обновување и освежување на енергија од Јасмин и Нане.Пеперминт ароматерапијата дава право на лекување, балансирање и ментална јасност.На јасмин, цвет помага стимулира кожата, ја промовира еластичноста и ја намалува појавата на фини линии.Ладење пеперминт освежува досадна, уморни и кожата и помага да се промовира циркулацијата за чистење, еластична и младешки чувство на кожата.Подобрена со Наплата на Суштината 8 - комерцијален мешавина на vervain цвет, grapeseed масло, маслиново масло, clary мудрец масло, морков, бадемово масло, шипинка и витамин Д. се Препорачува употреба 1-3x неделно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина : Око маска големина : 19.5 x 9.5 cm / 7.7 инчен x 3.7 инчен; јаже должина беа 25,5 cm / 10 инчен, погоден за гл�

1.Пред Табличка Големина : Нашата регистарски таблички мерка 6 X 12 инчи / 15.2 X 30.3 cm (НИ стандардна големина).�

Не Затворање затворање.Рака Мие 100% полиестер влакна.Маски за лице се печатени во целост, и уникатен печа

Улогата е да се одржи на пелена да се поправи тоа, повеќе прилагодување копчето, различни големини може �

Млечниот Крем Суштината : Енергија бустер за еластичноста на кожата.Вазелин е хидратантен формула пома�

Количина, пакетот вклучува 100 компјутери; (околу)5.5 cm, за еднократна употреба мини маска лажичка; Довол�

Го СПРЕЧУВА ГУБЕЊЕ на ВЛАГА : Овие симпатична слатка третираат маски ќе ви помогнат да хидрат кожата и с�

Димензија : Официјално лиценцирани 11.8"L x 6.1"H (НИ стандардна големина).Направени од алуминиум за издржлив�

Висококвалитетни материјали : Ова Маскирани Man Игра маска е направен од висококвалитет издржливи матер�

На ергономски дизајн ќе не потиснување на очите, и внатрешниот поместена носот дизајн на капакот да мож�

Не Затворање затворање.Рака Мие 100% полиестер влакна.Маски за лице се печатени во целост, и уникатен печа

62.5% Памук, 37.5% Полиестер.Направен во САД.Се повлече На затворање.Машина За Миење.НАПРАВЕН ВО САД.Маска со

Тоа е Generice.Спиење Маска за Заштита на Вашите Очи од Светлина.Додаток Само.Уредот не е вклучен.Тој е напра

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Природен Памук што дише и одлично н

Димензии (во инчи) : 6.3 L x 4.0 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

Bio Miracle Јаглен Меур Маска е преполн со придобивките на јаглен меур маска.Ова е високо moisturising и anti0aging лице�

2 пакети, Овој лесен Контура Решение Лицето Серум со БTox Лифтинг Комплекс технологија совршено ги комбин

Ефикасно се мазни и фини линии, ублажување на заморот на очите.Намалување на подпухналост, брчки и темни

Може да се намали отпадот и повеќе економски споредба со пелена, BPA‑free и безбедно за деца облечен.Snap‑faste

Безбедно и еко‑пријателски, лесно да се чисти и обновливи, таписерии изработка, стабилна и трајни произ

Персоналните плетени пелена покриеlongies со вашето бебе името (максимум 6 симболи)! 100% merino волна.Произведе�

Полиестер обвивка.ТОЧНО, СИТЕ ВО ЕДНА КРПА ПЕЛЕНА : На О Н E пелена доаѓа со сè што ќе некогаш треба да крп�

Зелен Чај Глина Маска : Овој зелен чај глина лицето маска содржи моќен екстракт од зелен чај и растителн�

Нејзините Водоотпорен и дише поставата нема да предизвика nappy осип и чеша.На копчињата на половината и п

Scroll