Ново
Акварел Кактус Potted Растенија Јога Мат Кеси Полни-Zip Јога торбичката за Жените и Мажите, Вежба Јога Мат Превозникот со Прилагодливи Рака

Акварел Кактус Potted Растенија Јога Мат Кеси Полни-Zip Јога торбичката за Жените и Мажите, Вежба Јога Мат

Достапност: Залиха
DEN 455.76

Големина : Голем-34" долго x 6.7" дијаметар; Мали21" долго x 6.3" дијаметар.доволно пространа за повеќето Јога, Пилатес или Фитнес душеци.Две големини се на располагање, одговара на повеќето душеци.Материјал : Направен од 100% висок квалитет на Оксфорд Облека, трајни и водоотпорен.Оваа јога мат торбичката ќе ја придружува вас за многу вежбање во блиска иднина. (Јога мат не се вклучени).U-Облик Дизајн : Големи U-форма отворање и двојно патент дизајн го прави можете лесно да го вметнете и се повлече од јога мат во торба и чувајте го на чиста и организирана.Рамо, рака е прилагодлив за да одговара на вашата висина и приоритетни сметководствена позиција, хуманизирано и удобно.Лесно да се спроведе, без заморно на вашите раце и рамена.Прилики : Шарени, млад и енергичен, што се користи во различни прилики, ова јога торба е совршен за мат, одговараат за класа, отворено, пасишта, море, парк и слично.Зголеми вашиот Јога Искуство со нашите нови Јога Мат Кеси.Со своите големи U-Обликот и двојно патент дизајн, може да бидат сигурни дека за да пристапите на вашата јога мат, со леснотија на моменти известување.Со своите трајни 100% платно материјал, зошто продавница никаде на друго место за вашата Јога Мат Торба, дека веќе се наоѓаат најдобрите.Нашите Јога Мат Превозникот Торба е совршен придружник за вашата јога пракса и одговара начин на живот.Уживање во вашите Јога пракса.Спецификации : Голема Големина : 6.7x34in/17x86 cm Мала Големина : 6.3x27in/16x69 cm Материјал : Оксфорд Ткаенина Треба да Врвка : Прилагодлив Пакетот Вклучува : 1 × Јога Мат Кеси.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Премиум Материјал : Изработени од 100% висококвалитетен Оксфорд ткаенина (ЈОГА МАТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).Големи�

Премиум Материјал : Изработени од 100% висококвалитетен Оксфорд ткаенина (ЈОГА МАТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).Големи�

Премиум Материјал : Изработени од 100% висококвалитетен Оксфорд ткаенина (ЈОГА МАТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).Големи�

☛Производи : Маскирани Суичери За Жените Пролет Блузи Долг Ракав Цврст Боја Секојдневен Дуксери Pullover Б�

жените вест жените вест жените елеци мода dressy жените елеци лесни половината тренер за жените вест женит

Премиум Материјал : Изработени од 100% висококвалитетен Оксфорд ткаенина (ЈОГА МАТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).Големи�

Практичната страна на ракавот е многу погодно да се одржи јога душеци или крпа.Одговара на Сите Големин�

Премиум Материјал : Изработени од 100% висококвалитетен Оксфорд ткаенина (ЈОГА МАТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).Големи�

жените вест жените вест жените елеци мода dressy жените елеци лесни половината тренер за жените вест женит

Оксфорд Ткаенина.Се вклопат за Повеќето Мат Големини : Комплетна поштенски јога кеси се направена специ

Големина 35" X 13.5".Материјал Рака Подготвени Печурки Јога Мат Кеси Направен Од Висок Квалитет На Оксфорд

Јога Мат торбичката Димензија : 18.9" x 5.9" x 9.5",голем простор за чување на вашите лични Предмети, како јога р�

Големина : Голем34" долго x 6.7" дијаметар; Мали21" долго x 6.3" дијаметар.доволно пространа за повеќето Јога, Пи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.цвет жените јакна со качулка на женит�

100% Полиестер ❥❥[Производ]❧Женска Мода Блузи О Вратот Кратко Sleeve Печати Солидна, Обичните TShirt Лабава Бл

【Премиум Квалитет】 Направен од ВисокоКвалитет Полиестер со Деликатна Изработка, Луксузни Искра Метал

Премиум Материјал : Изработени од 100% висококвалитетен Оксфорд ткаенина (ЈОГА МАТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).Големи�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.жените вест жените вест жените елеци �

Матс Не се Вклучени се продава одделно 2 edition модел носи нови карактеристики!.Специјализирани врвот това

Убаво Стокмено : Ова Јога Мат Торба Е Дизајниран Со Декоративни Сликарство Модели, Убава, Може Да Се Кори

Scroll