Ново
WHARSTM Рициново Тркала, 3 Заклучување со Завртување Casters, 1/2-13 x 1 (Навој Дијаметар 1/2, Завртка Должина 1) Навој Матични Casters, Casters Без Бучава Сет од 4 Castors, Рициново Тркала со

WHARSTM Рициново Тркала, 3 Заклучување со Завртување Casters, 1/2-13 x 1 (Навој Дијаметар 1/2, Завртка Должина

Достапност: Залиха
DEN 479.52

Лесен за инсталација : Завртка вртливата casters, универзална casters со кочница, утврдени со ореви и клучеви, горниот бран плоча е octagonal бран пршлен, лесно да се инсталира.Матични Casters, Casters Без Бучава Сет од 4 Castors.Тешки (капацитет) : Едно тркало може да го носи 150lbs, четири тркала можат да носат повеќе од £ 450, лесно да им помогнам. 3" Заклучување со Завртување Casters, 1/2"-13 x 1" (Навој Дијаметар 1/2", Завртка Должина 1") Навој Матични Casters, Casters Без Бучава Сет од 4 Castors.Не-marring термопластични гумени тркала:Непречено да се пресели без означување, нема да наштети на вашиот дрвени кат, без врева, површината на гумени тркала е мека и подобро ги штити земјата.Мноштво на употреба : Овие casters се користат, генерално се користи за workbench, количка, количка, полица, дрвени кабинет, мебел, апарати за дома, итн.Завртка род спецификација : ве Молиме потврдете го големината на завртката пред купување, па како да се избегне купување на грешки.Завртка спецификации : 1/2"-13*1" : Навој Дијаметар 1/2 инчи (1.27 cm), Завртки Должина 1 инч (2.54 см).Завртка спецификации : 1/2"-13*1" : Навој Дијаметар 1/ 2 инчи (1.27 cm), Завртки Должина 1 инч (2.54 см).Завртка спецификации : 1/2"-13*1" : Навој Дијаметар 1/2 инчи (1.27 cm), Завртки Должина 1 инч (2.54 см).

Декларираните карактеристики

Please confirm the size of the screw before purchasing, so as to avoid buying mistakes. Screw specifications:
1/2”-13*1”

Поврзани производи

【ГОЛЕМИНА】 Тркала Дијаметар : 50mm / 1.97"; Навој Дијаметар : 10мм / 0.39"; Конец Должина : 15mm / 0.59"; Оптоварување :

Иновативни полимер матични casters понуда отпорност на корозија како и зголемена издржливост.Соодветно за

[Size] Боја : зелена, тркало пречник : од 1,5 инчи, 2 инчи, навој род M10x25 mm [Висок квалитет] тркала се направени о

МРИ медицинска употреба, 75мм 3" riveted тркала за дополнителна сила 7 / 16" x 7 / 8" зафат прстен матични.Сива мека

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во

Овие Услуга Рициново Серија #20 Полиуретан casters нудат различни тркала големини и монтажа височини : 3" Трк

Delrin Тркала Имајќи.Зголемените Димензии Навој Матични 1 / 2" 13 x 1 1 / 2".Вкупна Висина 5 1 / 4".На оптоварување 200

【ГОЛЕМИНА】 Тркала Дијаметар : 29mm / 1.14"; Навој Дијаметар : 8mm / 0.31"; Конец Должина : 13mm / 0.51" 【ТЕШКИ ЛЕЖИШТА】

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна упо

За последните 100 години, сме си заработи репутација за изградба на индустриски повеќето трајни casters и тр

Лесен за инсталација : Завртка вртливата casters, универзална casters со кочница, утврдени со ореви и клучеви, г

Delrin Тркала Имајќи.Зголемените Димензии Навој Матични 3 / 8" 16 x 1 1 / 2".Вкупна Висина 3 3 / 4".На оптоварување 350

Црн финиш.Сите најлон изградба.Челик оска и прицврстување.Идеален за мебел, прикажи единици, медицинска

Цинк позлатен заврши.Топлина третираат raceways за зголемена отпорност на абење.Идеален за тела, коли, инст

【ГОЛЕМИНА】 М8 или M10 метрички болт, матични должина : 25мм / 1"; дијаметар : 8mm или 10мм, воланот дијаметар : 50

Пакет се вклучени : 4pcs рициново штекер ракави.Големина : 15 x 13.7 x 8.7 mm (Надворешниот дијаметар x внатрешната

Delrin Тркала Имајќи.Зголемените Димензии Триење Прстен Матични 7 / 16" x 1 3 / 8".Вкупна Висина 4 11 / 16".На оптовар

Маскирани Вртливата Близнак Тркала Рициново 60mm (2.36") Воланот.Најлон 3 / 816" x 1" Навој Матични.Црна со кочни

Цинк позлатен заврши.Топлина третираат raceways за зголемена отпорност на абење.Идеален за тела, коли, инст

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна упо

Име на производ : Креветчето Матични Рициново; Пакет Содржина : 1 x Креветчето Матични Рициново, 1 x Монтаж

100% ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ако не сте задоволни, исклучително тивок и менаџирање тркалање тркала некогаш с

ИМПЕРИАЛ МАТИЧНИ ГОЛЕМИНА : Нашата рициново тркала се стандардни 3 / 8" со 16 TPI,Груб Навој (САД), на студ диј

Цврстата конструкција се залага за индустриска Употреба.Стојат casters овозможи лесно мобилност на опрема

3 / 4инчен широк x 2инчен дијаметар бела пластика тркалото со топката имајќи вртливата чинија планината...

Двоен Ред Топката Имајќи Вртливата Raceway.Издржливи Цинк Позлата.НеОзначување На Тивок Термопластични Гу

● ТЕШКИ CASTOR ТРКАЛА Тешки casters со топката имајќи врвот зглобот и доаѓа со гума, Полиуретан, на надворешно

Жица Shelving Единица Мобилни Жица Shelving Материјал Челик Нема на Полиците 4 вкупна Ширина 48 Во.Целокупната Дл

Scroll