Ново
SAVORI Вентил Капи, 4 Пакет рачно изработени Кристал Кристал Гуми Капи, Атрактивни Dustproof Додатоци за Автомобил (Бела)

SAVORI Вентил Капи, 4 Пакет рачно изработени Кристал Кристал Гуми Капи, Атрактивни Dustproof Додатоци за Автомобил

Достапност: Залиха
DEN 167.76

☛[ Рачно изработени Пенливи Rhinestones ] - Нашите SAVORI вентилот на гумата матични капи се направени на Пенливи Rhinestones материјал, им даде на вашиот автомобил уникатен и ЛУКСУЗЕН изглед.Тоа е, исто така, совршен подарок за вашите семејства и пријатели. ☛[ ABS Пластика повторно совршен круна автомобил додаток за bling љубовници.Една големина одговара на сите гуми повторно се подготвени да се прошетаат како член на кралското семејство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Функции] Заштита на вентил јадро , корозија поради директен контакт со глина, вода и снег [Безбедно ]Наша

【Антиги искористи Дизајн】На вентилот на гумата матични капи дојде со Алуминиумска легура, кој ќе се сп

Сигурен Квалитет : Eco Nour вентилот на Гумата Матични Капаците се направени од издржлив пластика кои може

1.Dustproof Гуми Капа : вентил капи може да се заштити вентил против изложеност на нечистотија и прашина; исто

Додадете забава и стилски изглед на вашиот мотор или велосипед прирабници со овие висококвалитетни еди

Генерал стил : Ласерско сечење технологија,точни, совршен.Материјал : Направен од висок квалитет на алум

ВИСОК СТЕПЕН на МЕТАЛ : Овие вентилот на гумата капаците се направени од добар квалитет метал алуминиум,

Материјал : вентил маска е направена од алуминиум, корозијаотпорни и издржливи.Количина : 4pcs / пакет.Диза

Направен од Алуминиум : Силна, Прашина доказ, се повеќе издржливи; Алуминиумска Легура е Оксидација на п

Обезбеди возење безбедност : Гуми Капи може да ги заштити вентил и да се спречи гуми истекување за долго

Материјал : Пластика,Метал.Димензии : 1.5 х 1.5 х 1,5 см / 0.6 х 0.6 х 0.6 инчи(L*W*H).Дизајн генерал облик, како стилски

☛[ ABS Пластика Внатрешен Дијаметар : 0.3" Должина : 0.59".Стилски и издржлив, нашите гуми капи за автомобили м

На пневматик капи функција гума Опрстен заптивка внатре што се обезбеди подобрена печат да помогне да с

▶️ Направен од Висок Квалитет на Лесни Алуминиумски Материјал ▶️ Елоксирани и ПравОбложени Заврши за

Изработен од Алуминиумска Легура Силна, Прашина доказ, се повеќе издржливи.Заштитете го вашиот вентили

▶️ Елоксирани & ПравОбложени Заврши За Високото Strenth & ТешкиДолжност Издржливост ▶️ Изработени од Вис

Материјал : Изработени од алуминиум.Вентил поклопецот на тркала и гуми се трајни, анти ' рѓа и антиоксид

1.Антикражба : Овие воздушни вентил капи беа опремени со антикражба функција, не е лесно да се украде...

Сигурен Квалитет : Eco Nour вентилот на Гумата Матични Капаците се направени од квалитетен лесни алуминиум

Антикражба : Овој воздушен вентил капи беа опремени со антикражба клуч дизајн кој може да се цврсто закл

Scroll