Ново
BENBW Анти-Кражба Кошарка Стил на вентилот на Гумата Прашина Капи Dustproof Гуми Капа Вентил Матични Капи за Автомобили,5 Компјутери/Set (Сребро)

BENBW Анти-Кражба Кошарка Стил на вентилот на Гумата Прашина Капи Dustproof Гуми Капа Вентил Матични Капи за

Достапност: Залиха
DEN 107.76

1.Анти-кражба : Овие воздушни вентил капи беа опремени со анти-кражба функција, не е лесно да се украде. 2.Dustproof Гуми Капа : вентил капи може да се заштити вентил против изложеност на нечистотија и прашина; исто Така, може да го замени оригиналниот лошо вентил капа на гумата. 3.Издржлив материјал : вентил капа е направен на добри и квалитетни и издржливи Цинк Легура, водоотпорен и dustproof, Анти-кражба Волкот Лого дизајн, погодно за контрола. 4.Апликации : Универзална големина одговара за повеќето автомобили "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Хонда, Тојота BMW Бенц итн. 5.Пакетот вклучува : 5pcs/set (4pcs вентил капи,1 Клуч и 4 анти-кражба завртки); Големина : 4.8*1.5 cm/1.8*0.59 инчен (мини); Тежина : 26g; Боја : црна /сребрена(Цинк Легура). 1.100% нов и висок квалитет 2.Гумата капа се направени од издржлив Цинк Легура да се подобри својата сила и издржливост 3.Овие воздушни вентил капи беа опремени со анти-кражба функција, не е лесно да се украде. 4. Тешки-должност капи помогне да се спречи воздушен течење и да престане прашина, нечистотија, и на несаканите објекти од оштетување на гуми јадра 5. Може да го замени оригиналниот вентил капи на гума и, исто така, покажуваат убавината карактеристика на гумата. 6.Универзална големина одговара за повеќето автомобили "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Хонда, Тојота BMW Бенц итн. 7.Можете да бидете сигурни да се вози за безбедно со стил.Спецификации : Капи внатрешен дијаметар : 1.5 cm/ 0.59 инчен Капи висина : 4.8 cm/ 1.8 инчен Тежина : 26g Материјал : Цинк Легура Боја : црна/сребрена Пакет inclue : 5pcs/set* Анти-кражба Кошарка Стил на вентилот на Гумата Капи Забелешка : Мали предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од дофат на деца под 3 години.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Обезбеди возење безбедност : Гуми Капи може да ги заштити вентил и да се спречи гуми истекување за долго

[Функции] Заштита на вентил јадро , корозија поради директен контакт со глина, вода и снег...

Материјал : вентил маска е направена од алуминиум, корозијаотпорни и издржливи.Количина : 4pcs / пакет.Диза

Генерал стил : Ласерско сечење технологија,точни, совршен.Материјал : Направен од висок квалитет на алум

▶️ Елоксирани & ПравОбложени Заврши За Високото Strenth & ТешкиДолжност Издржливост ▶️ Изработени од Вис

Материјал : Пластика,Метал.Димензии : 1.5 х 1.5 х 1,5 см / 0.6 х 0.6 х 0.6 инчи(L*W*H).Дизајн генерал облик, како стилски

Антикражба : Овој воздушен вентил капи беа опремени со антикражба клуч дизајн кој може да се цврсто закл

На пневматик капи функција гума Опрстен заптивка внатре што се обезбеди подобрена печат да помогне да с

Сигурен Квалитет : Eco Nour вентилот на Гумата Матични Капаците се направени од квалитетен лесни алуминиум

1.Dustproof Гуми Капа : вентил капи може да се заштити вентил против изложеност на нечистотија и прашина; исто

Сигурен Квалитет : Eco Nour вентилот на Гумата Матични Капаците се направени од издржлив пластика кои може

Материјал : Изработени од алуминиум.Вентил поклопецот на тркала и гуми се трајни, анти ' рѓа и антиоксид

Направен од Алуминиум : Силна, Прашина доказ, се повеќе издржливи; Алуминиумска Легура е Оксидација на п

【Антиги искористи Дизајн】На вентилот на гумата матични капи дојде со Алуминиумска легура, кој ќе се сп

Додадете забава и стилски изглед на вашиот мотор или велосипед прирабници со овие висококвалитетни еди

▶️ Направен од Висок Квалитет на Лесни Алуминиумски Материјал ▶️ Елоксирани и ПравОбложени Заврши за

☛[ ABS Пластика Внатрешен Дијаметар : 0.3" Должина : 0.59".Стилски и издржлив, нашите гуми капи за автомобили м

ВИСОК СТЕПЕН на МЕТАЛ : Овие вентилот на гумата капаците се направени од добар квалитет метал алуминиум,

Scroll