Ново
ASUS TUF Игри H670-PRO WiFi D4 LGA 1700(Intel 12 Генерација) ATX Игри Плоча (PCIe 5.0, DDR4,14+1 DrMOS,4xM.2 Слотови,WiFi 6,2.5 Gb LAN,Пред USB 3.2 Генералот Тип 1-В,USB 3.2 Генералот 2x2 Тип-C)

ASUS TUF Игри H670-PRO WiFi D4 LGA 1700(Intel 12 Генерација) ATX Игри Плоча (PCIe 5.0, DDR4,14+1 DrMOS,4xM.2

Достапност: Залиха
DEN 5519.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Intel LGA 1700 грло : Подготвен за 12. Генерација Intel Core, Pentium Злато и Celeron Процесори, поддршка на PCIe 5.0 и надвор од кутијата Windows 11 подготвени.Зголемена моќ решение : 14+1 Dr MOS, шест слој за PCB, 8+4 Pro Cool приклучоци, воено-одделение TUF компоненти и Digi+ VRM за максимална издржливост.Сеопфатна ладење : Зголемена VRM heatsink, Магацинот Кул 3+, M. 2 heatsinks, PCH heatsink, хибридни фан заглавија и Фан Xpert 4 нови.Најновите конективност : PCIe 5.0 слот, 4x PCIe 4.0 М. 2 слотови, заден USB 3.2 Генералот 2x2 Тип-C, преден панел насловот за USB 3.2 Генералот Тип 1-В и Thunderbolt 4 поддршка.Направени за онлајн игри : Intel Wi Fi 6, Intel2.5 Gb Ethernet, TUF LANGuard.Две-начин НА Бучава-Cancelation : ја Намалува бучавата во позадина од микрофонот и аудио излез за кристално јасна комуникација во игри или видео конференции.ASUS TUF ИГРИ H670-PRO WIFI D4 зема сите суштински елементи на последните 12 Генерација на Intel Core процесори, и да ги комбинира со играта подготвени карактеристики и докажани издржливост.Конструиран со воено-одделение компоненти, надградена моќ решение на сите како и сеопфатен систем за ладење, оваа плоча нуди рок-цврсти, стабилни перформанси за маратон игри.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

PCIE x 8 Слот за : рударската плоча усвојува 1 PCIE x 8 слот, поддршка 32 GB, и 100 LAN мрежа за да се зголеми вашиот руд

Чипсет : Intel H57, Поддржан Процесори : Intel Core i7870, Intel Core i7860, Intel Core i7750, Intel Core i5670, Intel Core i5661, Intel Core i5660, Intel Core i5650,

Моќно напојување дизајн : 12 + 2 Dr MOS моќ фаза со висок квалитет на алуминиум chokes и издржливи кондензатори з

Вграден‑во 6‑оската inertial сензор, 360° движење идентификација и сензори, флексибилна контрола...

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот...

Прецизната изработка : добро дизајнирана, со совршена изведба, трајни и долг животен век.Брз старт, опто

A55 плоча гласале за AMD A55 чипсет, поддршка за AMD целосен опсег на процесори со FM1 интерфејс.Усвојува Micro ATX м

Дизајниран за 7 генерација на Intel Core процесори за да се зголеми поврзаност и брзината со USB 3.1 Тип а и Тип C

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Лесна инсталација.RAM меморија е една од наједноставните начини да се надополни.Нема Оперативен Систем и

Super Micro X9 QR7ТФ+ матична Плоча 1 Quad штекер R (LGA 2011) поддржува Intel Xeon processor E54600 2 Intel C602 3 чипсет До 1 TB 1600 MHz DDR3 ECC Ре

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Dell Inspiron 3650 3668 Intel Десктоп Плоча LGA1151 7 KY25 07 KY25 CN07 KY25 Specifications : Производител : Dell Part Број : 7 KY25 07 KY25 CN07 KY25 Compatible

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Поддржува 9 & 8ми Генерација Intel Core Процесор.Intel B360 единствен чип архитектура.Поддршка 12 x PCIe 3.0 слотови.Под

Чувствителни за бензен, алкохолот, цигарите.Излезен напон зголемува заедно со концентрацијата на мери

Добар Квалитет : Овој производ е направен од висококвалитетни материјали, фина изработка, многу добар к

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

Висока Брзина ПИ Трки Робот Напојува со Малина Пи 4, Поддржува Donkey Car Проект, Pro Верзија.Високи перформанс

12 или 24 VDC текст моќ 16 програмабилни надзор или непод надзор на контакти 2 посветен влезови за подесувате

Max.Процесори : 1 Чипсет : Intel Z590 Express.Мемориски Слотови : 4 Максимална Меморија : 128 GB.Меморија Тип : DDR4 Секој д

Поддржува 11ти и 10ти Генерација Intel Core / Pentium / Celeron процесори за LGA 1200 Штекер.Поддржува DDR4 Меморија, до 5200(ОК

Intel Celeron N3350 DualCore Процесор (Аполон Езеро).Поддржува до 8 GB Меморија 1 x SATA3 6.0 Gb / s Порт, 1 x М 2 слот за (MKey, SATA, 2242)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Материјал : Тоа е направен од високо квалитетни материјали со високи перформанси и стабилни перформанс

Појавата на матичната плоча поради пазарните промени може да не биде во согласност со сликата, но ние га

Intel Штекер 1150, Intel H81, 2 x DIMM DDR3 1866 / 1600 / 1333 / 1066 MHz, Макс 16 GB, 1920 x 1080 / 2560 x 1600 / 4096 х 2160, USB 2.0 / 3.0, UEFI biosот.ASH81 ME LGA1150 шт

Совршен натпревар : Според оригиналниот модел дизајн, совршена замена, инсталација, висококвалитетни к

Scroll