Ново
MSI MPG B560I Игри Работ WiFi Игри Плоча (м-ITX, 11/10 Генерација Intel Core, LGA 1200 Приклучок, DDR4, CFX, M. 2 Слотови, USB 3.2 Генералот 2, 2.5 G LAN, ДП/HDMI, Wi-Fi 6E)

MSI MPG B560I Игри Работ WiFi Игри Плоча (м-ITX, 11/10 Генерација Intel Core, LGA 1200 Приклучок, DDR4, CFX,

Достапност: Залиха
DEN 4079.76

Поддржува 11-ти и 10-ти Генерација Intel Core/Pentium/Celeron процесори за LGA 1200 Штекер.Поддржува DDR4 Меморија, до 5200(ОК) MHz.Молња Брзо Играта искуство : PCIe 4.0, Молња Генералот 4 x4 М. 2, USB 3.2 Генералот 2. Зголемена Моќ Дизајн : 6+2+1 директна моќ дизајн, 8-pin-от на ПРОЦЕСОРОТ моќност конектори, Главниот Поттик, DDR4 Поттик. 2.5 G LAN со LAN Менаџер и Intel Wi-Fi 6 E Решение : Надгради мрежно решение за професионални и мултимедијални употреба.Обезбедува безбеден, стабилен и брз мрежна конекција.Големина : ITX | Стил : MPG B560 I ИГРИ РАБОТ На WIFI MPG B560 I ИГРИ РАБОТ WIFI е игри ориентиран мини-ITX плоча со најнови Intel B560 чипсет кој пакети врвни хардвер во компактна форма фактор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в�

Совршен натпревар : Според оригиналниот модел дизајн, совршена замена, инсталација, висококвалитетни к�

Поддржува 9 & 8ми Генерација Intel Core Процесор.Intel B360 единствен чип архитектура.Поддршка 12 x PCIe 3.0 слотови.Под

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Изграден за сигурна работа.Сите производи се тестирани пред пратката да се обезбеди добра изведба.Пост�

Dell Inspiron 3650 3668 Intel Десктоп Плоча LGA1151 7 KY25 07 KY25 CN07 KY25 Specifications : Производител : Dell Part Број : 7 KY25 07 KY25 CN07 KY25 Compatible

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Чипсет : Intel H57, Поддржан Процесори : Intel Core i7870, Intel Core i7860, Intel Core i7750, Intel Core i5670, Intel Core i5661, Intel Core i5660, Intel Core i5650,

I2 C контролирани, се проширува 2 сигнал иглички како 16 I / O иглички.I2 C адреса да се конфигурираат од shorting н�

Intel Штекер 1150, Intel H81, 2 x DIMM DDR3 1866 / 1600 / 1333 / 1066 MHz, Макс 16 GB, 1920 x 1080 / 2560 x 1600 / 4096 х 2160, USB 2.0 / 3.0, UEFI biosот.ASH81 ME LGA1150 шт�

Материјал : Тоа е направен од високо квалитетни материјали со високи перформанси и стабилни перформанс�

Поддршка за Dual Шанел DDR4 2133, 1.2 V, до 32 GB.Поддршка 8 PCIex1 Генералот 3 (8 GT / s) до 3 контролори.Поддршка XDP Конектор

Max.Процесори : 1 Чипсет : Intel Z590 Express.Мемориски Слотови : 4 Максимална Меморија : 128 GB.Меморија Тип : DDR4...

12 или 24 VDC текст моќ 16 програмабилни надзор или непод надзор на контакти 2 посветен влезови за подесувате

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Scroll