Ново
Biostar САД Гаранција TB360-BTC ПРО 2.0 Core i7/i5/i3 (Intel 8-мо и 9-та Генерација) LGA1151 Intel B360 DDR4 12 графичкиот процесор Рударство Плоча Надграден Моделот

Biostar САД Гаранција TB360-BTC ПРО 2.0 Core i7/i5/i3 (Intel 8-мо и 9-та Генерација) LGA1151 Intel B360 DDR4

Достапност: Залиха
DEN 1648.80

Поддржува 9 & 8-ми Генерација Intel Core Процесор.Intel B360 единствен чип архитектура.Поддршка 12 x PCIe 3.0 слотови.Поддршка 2-DIMM DDR4-1866/2133/2400/2666 до 32 G максимален капацитет.Поддршка 12 x PCIe 3.0 слотови.САД гаранција и техничка поддршка од страна на Biostar Персонал Сериски број евидентирани.Овластен Biostar службен листата со САД гаранција од страна на Biostar САД.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Тоа е направен од високо квалитетни материјали со високи перформанси и стабилни перформанс�

Моќно напојување дизајн : 12 + 2 Dr MOS моќ фаза со висок квалитет на алуминиум chokes и издржливи кондензатори з

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Поддршка за Dual Шанел DDR4 2133, 1.2 V, до 32 GB.Поддршка 8 PCIex1 Генералот 3 (8 GT / s) до 3 контролори.Поддршка XDP Конектор

Dell Inspiron 3650 3668 Intel Десктоп Плоча LGA1151 7 KY25 07 KY25 CN07 KY25 Specifications : Производител : Dell Part Број : 7 KY25 07 KY25 CN07 KY25 Compatible

Прецизната изработка : добро дизајнирана, со совршена изведба, трајни и долг животен век.Брз старт, опто�

2 GB PC3има око 8500 DDR3 1066 MHz 204 pin SODIMM за Преку EPIAP830 ПикоITXe матична Плоча.Капацитет : 2 GB.Брзина : PC3има око 8500 DDR3 10

Чувствителни за бензен, алкохолот, цигарите.Излезен напон зголемува заедно со концентрацијата на мери �

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC310600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB PC310600 24

12 или 24 VDC текст моќ 16 програмабилни надзор или непод надзор на контакти 2 посветен влезови за подесувате

I2 C контролирани, се проширува 2 сигнал иглички како 16 I / O иглички.I2 C адреса да се конфигурираат од shorting н�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Дизајниран за 7 генерација на Intel Core процесори за да се зголеми поврзаност и брзината со USB 3.1 Тип а и Тип C

PCIE x 8 Слот за : рударската плоча усвојува 1 PCIE x 8 слот, поддршка 32 GB, и 100 LAN мрежа за да се зголеми вашиот руд

Лесна инсталација.RAM меморија е една од наједноставните начини да се надополни.Нема Оперативен Систем и

Super Micro X9 QR7ТФ+ матична Плоча 1 Quad штекер R (LGA 2011) поддржува Intel Xeon processor E54600 2 Intel C602 3 чипсет До 1 TB 1600 MHz DDR3 ECC Ре

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

AMD НА4 Приклучок и PCIe 4 0 : совршен спарување за Зен3 Ryzen 5000 & 3та Генерација AMD Ryzen Процесори.Ultrafast Конективно�

❀ 7+1 сите цврста состојба ПРОЦЕСОРОТ за напојување е стабилен и силен, со USB3.0, SATA3.0, М 2 интерфејс ❀ Поддр�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Scroll