Ново
Unicey Птица Бела Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи Дебела)

Unicey Птица Бела Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

Достапност: Залиха
DEN 1007.76

TPE.Материјал : TPE, не-токсични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1/4mm(H), трајни и лесни вежби мат ви дава дополнителни амортизирање на вашите зглобови треба време јога или фитнес рутина.Мека текстура и не се лизга површина со добро зафат ефект ви обезбеди стабилност, спречување на повреди.Исклучителна адаптибилност ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Погоден за домашни или студио употреба, идеален класичната вежба мат за сите видови на јога,Пилатес и подот вежби.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Оваа јога мат е светлина и лесно да се носат така што не може само да го користи за дома салата, но, исто т�

Големина : 72×24×0.25 ВО / 183×61 X 0.6 CM, Екстра Долг Дебели Мат Обезбедува Удобност За Луѓето Од Сите Форми И Гол

Материјал : Велур и природна гума.Обновливи и лесно да се чисти.Дното : Не се лизга / пропадна дното; со од�

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

❤ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ TPE МАТЕРИЈАЛ:Ativafit јога душеци се направени од SGS заверена TPE материјал што не се лизга,

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површин�

❤Материјал : TPE ❤Големина : 72 x 24 во / 183 x 61 x 0.6 cm;72 x 32 во / 183 x 80 x 0,8 cm ❤Печатење област : едендвострано печат

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ : Се уште се загрижени дека вашиот јога мат, ќе ти се лизга за време на вежбање?Не гри

【Здрав Изградба】Висока цврстина челик, мат црна заврши, анти ' рѓа електростатско прскање процес, јасн�

● Тешки & Трајни : Нашата решетката е направен од метал железо со анти ' рѓа боја слој, висока температура

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Овој повик облека е погодна за двете девојки студентите тинејџерите младите дами и жените.28"Shoulder : 44cm / 17.

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

ИЗГРАДБА на КВАЛИТЕТОТ TPEЈога мат, TPE материјали, главно, со еластична подобро, против пролизгување effecs, �

TPE двојно двострано highend антипропадна двојно еднострани на располагање.Висок крајот гумени материјал, an

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

★[100% Нетоксични Материјали] : Направен од висококвалитет TPE материјал.Тоа е поскапо да се произведуваат,

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :

Scroll