Ново
Unicey Јапонски Модел Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи Дебела)

Unicey Јапонски Модел Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

Достапност: Залиха
DEN 1007.76

TPE.Материјал : TPE, не-токсични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1/4mm(H), трајни и лесни вежби мат ви дава дополнителни амортизирање на вашите зглобови треба време јога или фитнес рутина.Мека текстура и не се лизга површина со добро зафат ефект ви обезбеди стабилност, спречување на повреди.Исклучителна адаптибилност ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Погоден за домашни или студио употреба, идеален класичната вежба мат за сите видови на јога,Пилатес и подот вежби.Име : Јога Mat Dimension : 72"(L)x24"(W)x1/4"(H), дебели вежба мат ви дава дополнителни амортизирање на вашите зглобови треба време јога или фитнес routine Material : Не-токсични и без мирис материјал TPE е поздрав избор за вас.Добро Зафат Ефект : Мека текстура и не се лизга површината ви обезбеди стабилност, спречување на повреди.Добра Еластичност : Исклучителна адаптибилност ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Примена : Нашите трајни и лесни фитнес вежби мат е погодна за јога, Пилатес, и други тренингот рутина.Уникатен Печати : Стилски отпечатоци ќе додадете живописни бои за вашата вежба живот и да се направи тело и ум весели кога се вежба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

98"Size : XLBust : 110cm / 43.59"Size : LBust : 105cm / 41.Ткаенината е мека и удобна со малку водат, мала тежина и дише.Тоа зависи

Истакнува, се Чувствуваат инспирирани секој пат кога ќе unroll прекрасен дизајнер Millenti TPE мат!Нашите цртеж

Анти се Лизга и Кожата Пријателски : Нашиот пилатес јога мат е направен од природни гума назад и мека вел

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Материјал : Велур и природна гума.Обновливи и лесно да се чисти.Дното : Не се лизга / пропадна дното; со од

Материјал : микрофибер (меки и абсорбента) и природни гума (nonslip.Големина : 70.8 X 26 во / 180 X 66cm, 1mm дебели.Карак

SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површин

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :

【Здрав Изградба】Висока цврстина челик, мат црна заврши, анти ' рѓа електростатско прскање процес, јасн

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

1 100% NBR пена.Направен од лесен, трајни пена.Исклучителна адаптибилност ви овозможи да се задржи својата р

【Здрав & Стабилна Конструкција】 : пена ролери складирање Количка се направени од издржлив метал железо

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

★[100% Нетоксични Материјали] : Направен од висококвалитет TPE материјал.Тоа е поскапо да се произведуваат,

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

❤Материјал : TPE ❤Големина : 72 x 24 во / 183 x 61 x 0.6 cm;72 x 32 во / 183 x 80 x 0,8 cm ❤Печатење област : едендвострано печат

❤ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ TPE МАТЕРИЈАЛ:Ativafit јога душеци се направени од SGS заверена TPE материјал што не се лизга,

Scroll