Ново
Nivea for Men Максимална Хидратација на Телото Заштита Избричат Стап, 2.5 Унца

Nivea for Men Максимална Хидратација на Телото Заштита Избричат Стап, 2.5 Унца

Достапност: Залиха
DEN 165.36

Ви дава мазна тело избричат.Помага да се заштити кожата од жилет горат и црвенило.Лесно да се примени директно на кожата, па рацете остане чист.Кожата е мазна и здрав изглед.Кожата се чувствува заштитено и се грижи за.NIVEA Мажите Тело Избричат Стап е специјално формулиран за мажи со Алое Вера и Про-Витамин Б5 за да се грижи за кожата и штити од избричат иритација.Редовни тело бричење може да биде тешко на вашата кожа.Тоа е зошто таа треба премиум заштита и нега.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.пријатна материјал.Се повлече На затв

Б&C Кожата Тесни Дополнителна Сила Судрат Третман 4oz Skin Тесни Жилет Судрат Маст беше специјално развиен

88% Полиестер, 12% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.UPF 50+ осип guard тмаица, заштита на телото од УВ за Сурфа

Scroll