Ново
Избричат Тајна Бричење Масло - Најдобар Избричат Некогаш! 18.75 Ml (5 Pack)

Избричат Тајна Бричење Масло - Најдобар Избричат Некогаш! 18.75 Ml (5 Pack)

Достапност: Залиха
DEN 239.04

Ќе добиете (5) пакети на Избричат Тајна Бричење Масло (18.75 ml секој).Драматично го намалува сува кожата, осип, nicks, посекотини, ingrown косите и бричење испакнатини.Користете само 3-5 капки по бричење-тоа е економска!.Може да се користи во или надвор од туш!.Избричат Тајна бричење на нафта обезбедува повеќето удобно, мазна избричат некогаш!Направен Во САД.Избричат Тајна е комерцијален мешавина на повеќе семе и орев база на масла (без кикирики), пареа дестилирана етерични масла, фармацевтско одделение ментол и ванила чај масло.На база на масла се богати со омекнување дека смирени, да се смири и негуваат за да се надополнува на влага во кожата.На етерични масла се помеша во соодветно разредување во база на масла за да се обезбеди подобрена удобност и заштита на вашата кожа.Без вештачки состојки.Не тестирање врз животни.Избричат Тајна Бричење на Нафта обезбедува повеќето удобно, мазна избричат кога било!.Драматично го намалува сува кожата, осип, nicks, посекотини, ingrown косите и бричење испакнатини.Работи на ДВЕТЕ жилети И електрични shavers!.Бричење бикини линии е бриз.Може да се користи како aftershave за олеснување на жилет изгори.Без сапун или алкохол, да се исуши кожата.Без минерални масла или ланолин да ги заглави порите.Избричат Тајна заменува сите бричење сапуни, креми, гелови, прав, aftershaves, и навлажнувачки лосиони.Секое шише е 18.75 ml концентрирана формула.Користете 3-5 капки по бричење!.Користете 1-3 капки пред да користите какви било електрични хлапак да омекне на косата и кожата.Великодушно влажни област да се избричи.Во влажна дланка, масажа 3 - 5 капки на Избричат Тајна.Масажа во областа за да се избричи и почекајте 5 - 10 секунди.Бричат, како и обично. (Бидете сигурни дека за да се исплакнете жилет често).Нема потреба да се исплакнете ја избричи област, само сува крпа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

*СИТЕВОЕДНО ПОЛНЕЊЕ МултиФункционални Чешлање Полнење : Ова чешлање коса комплет вклучувајќи полна гол

Б&C Кожата Тесни Дополнителна Сила Судрат Третман 4oz Skin Тесни Жилет Судрат Маст беше специјално развиен

200ml / 6.7 оз.Eau Sauvage.На invigorating тоник третира лицето & вратот да освежување, корисни лифт поздравниот тоа и се

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Полиестер, 5% Spandex.Машина за миење.Се�

88% Полиестер, 12% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.UPF 50+ осип guard тмаица, заштита на телото од УВ за Сурфа

Ви дава мазна тело избричат.Помага да се заштити кожата од жилет горат и црвенило.Лесно да се примени ди�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.пријатна материјал.Се повлече На затв

Пакетот вклучува : 1x CLIPPER ЧЕШЕЛ.Состојба : Нова.Превозот : Кина Превозот 715 дена(со исклучок на викендите).�

Помага да се заштити кожата од жилет горат и црвенило.Лесно да се примени директно на кожата, па рацете о

✎ Затворање Тип : Повлечете На затворање.Одлично за Дневни и Секојдневен Носат, со Голема Мекост & Wearability

Scroll