Ново
Бебе playpen, Playpen за Бебе Свитлива и Преносни, Хексагонална Виткање Playpen со Дише Мрежа и Складирање Торба, Затворен и Отворен Игра во Текот на 3 Години (Зелен)

Бебе playpen, Playpen за Бебе Свитлива и Преносни, Хексагонална Виткање Playpen со Дише Мрежа и Складирање

Достапност: Залиха
DEN 1199.76

Анти-Судир & Анти-Дампинг Дизајн : Висок товарот решетката ткаенина која е отпорна на удар и повреда.пена е обвиен во челична рамка, меки и удобни, поддршка е фирма и нема да се собори, па како да се заштитат децата за безбедност.Лесен и Пренослив: Со лесни, иновативни поп и поклопецот дизајн која се поставува и се сведува во секунди, плус лесен и компактен пати.Вклучува футрола со рака на рака за патување, на пат или за складирање.Грациозен Мрежа Страни : преносни playpen користи безбедна види преку мрежа која ти овозможува да се види бебето и бебето да те видам.Со доволно место за играчки, пријатели, или домашни миленици, и доволно простор да се движат наоколу.Лесно да се чисти и да се спречи влага:The отпорен на вода платно кат помага да се задржи бебето сува избегне фаќање на ладно.Дизајниран со вентилација мрежа ѕидови и најлон дното за лесно да се исчисти.Едноставно рака мие и ги надолу со влажна крпа и сапун за да се задржи свежа и санитарни.Без Инсталација на Алатки : Playpen направено со пвц сите-челична рамка и засилен крои.Вклучува безбедност-lock функција и да ги исполнува сите безбедносни стандарди.Факултетот за дизајн на мрежа рамка, нема потреба за ваква комбинација, не само да им помогнам на ограда за да се изгради бебето ексклузивни игра метри.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Scroll