Ново
Феникс Прашувам Убава Бонбони Nougat Wrappers Бонбони Greaseproof Хартија За Печење Извртување Восок Трудови, B7

Феникс Прашувам Убава Бонбони Nougat Wrappers Бонбони Greaseproof Хартија За Печење Извртување Восок Трудови,

Достапност: Залиха
DEN 2222.40

Големината на секој облик ткиво парче хартија е 9x12.5см/3.54x4.92 инчен, една екстракција, користење на многу погодно.На ветер : Само поставете го вашиот бонбони во центарот на лист, заврши до тоа, пресврт на краиштата, и вие ќе имате убаво и запечатени, совршен изглед бонбони!.Идеален за извртување околу taffy, ореви, nougat или други бонбони.Шарени и одлична за посебни прилики.Пакетот вклучува 500 Компјутери( повеќе или помалку) wrappers.Бонбони не е вклучена.Бродови форма Хонг Конг.Цветни шема претставува романтика и полн со љубов, може да биде како подарок за вашиот пријател и мајка.Чиста хартија и убави бои нека партија во секое време можете да ги импресионира гости, на добрината на животот од првиот обид да започнете да уживате во свој стил.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Предмет : Месар Хартија,40,48x1,000ft 48" Месар Ролни Хартија.Силна, бела сите намена месар хартија.Се користи к

Силна, бела сите намена месар хартија.Се користи како сендвич / lunchmeat, фабрика / флорални, генерален заврш

Scroll