Ново
Груба Земја UTV Крик Монтажа Плоча за 19-21 Хонда Талон - 92029

Груба Земја UTV Крик Монтажа Плоча за 19-21 Хонда Талон - 92029

Достапност: Залиха
DEN 1082.40

Лесно топ-на инсталација. 1/4" челик.Издржливи црна прав обложени заврши. 2 топ модели за да се приспособат на поголемиот дел од 3500-5000lb winches.Поддржани од страна на Груб Земјата е Доживотна Гаранција.Стекнат мир на умот на патеката и да ги надминат off-road пречки со леснотија со Груба Земјата Хонда Талон Крик Монтажа Плоча.Ова е лесно да се инсталира за полнење на надградби на вашиот UTV со суштинско значење за обновување на способности за кога ви треба најмногу.Направени од издржлив 3/16in челична конструкција, оваа тешка должност крик плоча карактеристики двојна монтажа на топ модели дизајнирани да се цврсто се вклопуваат 3,500 lb-5,000 lb winches така можете да изберете точниот поставувањето ви е потребна.Секоја плоча е прав обложени црн да се вардат од елементи и да се обезбеди долг животен век на добар изглед и перформанси.Инсталацијата е бриз, без дупчење задолжителни!Едноставно топ-на ова се надополни и да го прикачите на вашиот крик и вие ќе бидете подготвени за она што на патеката се фрла на вашиот пат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[ HANDSFREE ТАБЛЕТА ПЛАНИНАТА ЗА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ] Ова уникатно дизајниран за таблет носителот придава безб

Пред / Крик Подготвени / Base / N / A / Без Сензори / Челик.Совршена комбинација на форма и функција.The Fab Ч�

Vesa Спецификации Поддршка на сите меѓународни стандардните VESA спецификации, како што е 75*75mm, 100*100mm, 200*100mm(�

❤ Премиум Квалитет : Ова CNC моторни заградата усвојува високо квалитетни алуминиумски легури материјал

Обезбедува максимална влечење моќ со минимален стрес.Завртки директно на АТВ структура, нема сечење ил�

Услуга за замена на моторен за ПРЕДУПРЕДУВААТ 9.5 xp крик 9,500 фунти за влечење моќ.Исклучителни дел за одрж

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

100% произведено ВО САД 12 стапки на 12,000 lb avg.кршење сила јаже со носат отпорни слој.Автозаклучување кука за

Scroll