Ново
BBYPP 4 Пакет од не 'Рѓосувачки Челик мрежа 5.9Х5.9(150mmx150mm), 30 Мрежа 304 Челик Ткаени Жица Mesh 0.57 mm Дупка Нерѓосувачки Мрежа Екран Здрав Лесно да се Намали Анти- ' Рѓа

BBYPP 4 Пакет од не 'Рѓосувачки Челик мрежа 5.9Х5.9(150mmx150mm), 30 Мрежа 304 Челик Ткаени Жица Mesh 0.57

Достапност: Залиха
DEN 239.28

✔Производ големина, 4 пакување од 30 мрежа, големина 5.9"Х5.9" (150mmx150mm), отворот 0.57 мм, жица со дијаметар од 0.27 mm.Материјал; висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик,ткаење метод; обичен ткаат,отворање на простор : 46%. ✔Внимателен избор, Постојат илјадници големини на мрежи,ние внимателно ќе ги одберете 30 мрежа, кои се погодни за повеќето луѓе.Тоа може да се користи за стан климатизација на воздухот места, кат воздух места, бања воздух места, кујна воздух места, автомобил филтри за воздух.Тоа исто така може да се користи како тоалет кат се исцеди за да се спречи губење на влез во канализација, предизвикува бавен дренажа, па дури и блокади на канализација. ✔Други магиски функции,Бидејќи на пофини од не ' рѓосувачки челик мрежа,филтер мрежа во мијалникот,филтер восок во raw душо,направи earring чување на кутии,или да направите различни кафези за домашни Миленичиња,лаптоп компјутери за да се обезбеди подобра вентилација и полици за складирање се користи како прегради за да се спречи предмети од паѓање или да се става на балкон. ✔Високо-квалитетни материјали,направен од високо-квалитет индустриски одделение 304 од не ' рѓосувачки челик,отпорност на корозија,висока температура отпор,висока температура отпор од 800 степени,добра обработка на перформанси,висока цврстина,отпорност на абење,и силен ритам.Тоа може да се намали во било која форма сакате. ✔Интимни услуга,со Оглед на острината на челик жица, ние, исто така, специјално испрати еден пар на ракавици за да се заштитат рацете од штета при сечење; во исто време, ние, исто така, испрати мерењето на лента,ако сакате да се намали во други Можете да го користите и во други места.Спецификација : Материјал : 304 од не 'рѓосувачки челик wire Weaving метод : обична weave Mesh број : 30 mesh Size : 5.9"Х5.9" (150mmx150mm)Бленда : 0.57 mm Wire дијаметар : 0.27 mm Open област : 46%Пакување : 1x4pack Note : Бидете внимателни со остри рабови за да се избегне сече кога отворање и користење.

Декларираните карактеристики

Material:
304 stainless steel wire
Weaving method:
plain weave
Mesh number:
30 mesh
Size:
5.9X5.9 (150mmx150mm)
Aperture:
0.57mm
Wire diameter:
0.27mm
Open area:
46%
Packing:
1x4pack
Note:
Be careful with sharp edges to avoid being cut when opening and using.

Поврзани производи

1 МАТЕРИЈАЛ : Изработени од индустриски висок стандард на 304 нерѓосувачки челик отпорен на Киселина & алк

ПОКРИЕНОСТ : .Нерѓосувачки Челик Заварени Тип 304 Meshes се атрактивни, силна, добар проток на воздух, и отпор

304 L не ' рѓосувачки Челик 12"X 24" 30cm X60cm Големина 0.60 mm Жица со Дијаметар 1.98 mm Дупка Номинална Отворот.Номинал

Scroll