Ново
Пакет од 4 Лабораторија Стакло Мешајќи Род 13.8 инчен (350mm) Долго, 0.25 Дијаметар со Двата Краја Круг за информатика, Лабораторија, Кујна, Наука

Пакет од 4 Лабораторија Стакло Мешајќи Род 13.8 инчен (350mm) Долго, 0.25 Дијаметар со Двата Краја Круг за

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Должина : 350 mm (13.8 Инчи) во должина од стакло мешајќи прачки.Мазна : Секој стакло мешајќи род има заоблени и мазни завршува.Издржливи и Здрав : Направени од цврст стакло и изграден за да застане на тестот на времето.Multufunctional : Чаша промешајте прачка, кој се користи во мешање на хемикалии и течности како пијалоци или во кујната.Пакет : Продаден во 4 парчиња по пакет.Пакетот Вклучува : 4 Парчиња Стакло Мешајќи Род 13.8 инчен Должина со Двата Краја Круг за информатика, Лабораторија, Кујна, Наука (350mm) 13.8".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Hotplate Магнетни Stirrer се залагаме за MSH80ПРО.Изработени од Нерѓосувачки Челик.Главната единица се продава о

Се МЕША ДО : Ако треба да се измеша материјали од рака, не можете да одат во ред со овие високо квалитетни

Мешање Род : Изработени од високо квалитетен материјал, отпорност на корозија, долг работен време.Мешај

Не Приклучоци #7 Примерок Порта 38.1 мм Дијаметар 10.2 cm Долга.Аце Стакло притисок цевки се премиер стакло пр

Scroll