Ново
Zak Дизни Џејк и Neverland Пиратите Деца Оброк Време Пластични Placemat! Прави Да Се Исчисти Бриз!

Zak Дизни Џејк и Neverland Пиратите Деца Оброк Време Пластични Placemat! Прави Да Се Исчисти Бриз!

Достапност: Залиха
DEN 118.80

Zak е лесен-за-чистење placemats бидете сигурни забава се сервира на секој оброк!.Мерење 17.75 инчи со 11.75 инчи, оваа пластика placemat се направени од издржлив и флексибилни пластични.Децата сакаат големи, полн површината карактер слика, светла и храбра изјава дека го прави секој оброк забава.Родителите сакаат оваа пластика placemat премногу, бидејќи тоа го поедноставува расчистување кога се занимаваат со ентузијасти кои јадат : само да ги собереш сè до и миење на хаос далеку!Можете дури и може да се кандидира на пластични placemat низ машина за миење садови за минимална кавга.Тоа е сосема BPA free.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Имитација коноп placemat големина : 18 x 12 инчи (45.72×30.48 см).Материјал : Полиестер.На roving го имитира ефектот на

Заштита на вашата маса од гребнатини и дамки.Идеален за секојдневна употреба.Еден елегантен кошница тк

Винил.Безбедност за Сертификација на : 70% ПВЦ+30% полиестер.Топлина отпорни : издржат до 85°C(185°F), ефикасно

Премиум Квалитет : Нашата placemats се направени од високо квалитетна полиестерпамук помеша ткаенина, која

МАТЕРИЈАЛ : Овие placemates се направени од високо квалитетна памук, лен материјал.Исклучителна и елегантен

Овие placemats се направени од faux кожа, на sufface текстура имитираат лен.За разлика од плетени или ткаенина placema

Пластика.Shatterproof акрилик placemats и coasters, со антилизга силикон нозе.Топлина отпорни до 80 степени.Сите мерења

100% полиестер мек Лен како ткаенина, Multicolors на располагање.Двоен слој табела тркач.Големина 14 x 48 Инчи (Ле

Пакет Мермер Placemats сет од 4 за Домашна Декорација Идеја , Големина : 19"x13"(48cmx33cm).Мермер Дизајн Класичен ме

Четири Placemats по пакет.Направена на 8мерач кристално јасна винил.Затворен од сите четири страни, со центр

Пакет начин : Спакувани рамни, тоа нема да се брчка, заштита на вашата маса од гребнатини и дамки.Тоа е от

Placemats за трпезариска маса set се состои од 6 место душеци за кујнската маса и 6 placemats coasters за пијалаци опти

7 Парче Сет 1 табела тркач 70 инчи долго и место душеци затворен сет од 6 Висок квалитет на памук, лен маса д

Полипропилен и Памук.Висок Квалитет Полипропилен и Памук : мие и не бледнее.Еколошки Материјал : Погоден

✅ Големина на Круг : 7.9 x 0.6 cm ( 3.2 x 0.2 ВО ).Плоштад : 7.7*0.7 cm ( 3 x 0.2 ВО ) ✅ Овој оглас е за 6pcs на coasters, кои се направ

Она што Ќе Добиете : Секој поединец мат мерки 13x19 инчи.Пакет вклучуваат placemats сет од 6 Висок Квалитет на Фу

Пакетот Вклучува : ќе добиете 10pcs бебе дете за еднократна употреба placemats, направен од високо квалитет не

Сет од 4 МАТЕРИЈАЛ : Нашата убаво изработени од лимон placemats се направени од faux кожа (синтетички кожа), кои

♥Големина и Боја : 12x16 Инчи & Сива (30x40cm) ♥Рачно изработени Placemats : Два реда на сјајна sequins се уредно stitched на

Сет од четири placemats Секоја табела мат е 12.5 инчи долго x 18.5 инчи широка.Произведено во САД.Направени од Ви

100% Памук.Увезени 17Инчен мат 13Инченпо17инчен памукрака блок печатење.Рака мие користејќи благ сапун и су

ПВЦ Место Мат.Удобно рака чувство,Домот, бои,силна practicability и декоративни.Не се погодни само Компатибилн

Вклучува : 120 парчиња Метални Притисне Винил Placemats.Даде гламурозни на вашата маса!Може да се користи како

Placemat Големина : Поставување на 7 placemats, големината на секој Оптоварување placemat е 11.8 x 11,8 x 17.5 во.Круг placemat е 15

СОВРШЕН кафематот МАТ ЗА COUNTERTOPS Ова убаво стокмено burlap placemat ќе се надополнуваат било кафе бар модни дод

ГОЛЕМИНА Сет На 1 / 4 / 6 Табела Placemats, Секој Еден Мерки 12in X 18in (30cm X 45cm), Одлична За Вашиот Дом Маса Декорации

✔ ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на ХАРВАРД ОБРАЗОВАНИ И ПРЕДМЕТ ЕКСПЕРТИ Основана од мајка на две и направени в

Круг Место Мат 15.4" во дијаметар, се вклопат за повеќето од вашите вечера плочи.Круг форма изгледа повеќе

5 Парче Сет 1 табела тркач 72 инчи долго и место душеци затворен сет од 4 Висок квалитет на памук, лен маса д

Scroll