Ново
24188W125-TRD2 од не 'Рѓосувачки Челик 304 Мазна Површина Скалило Упатуваа Бар Хелиум, 36 Должина x 10-15/16 Ширина x 1-1/4 Висина

24188W125-TRD2 од не 'Рѓосувачки Челик 304 Мазна Површина Скалило Упатуваа Бар Хелиум, 36 Должина x 10-15/16

Достапност: Залиха
DEN 921.60

Нуди добра заштита против лизга во области склони кон нафта или други опасни елементи.Изработени од нерѓосувачки челик (304. Обезбедува дополнителни арматура и дополнителни безбедносни прилагодувања за скалило апликации.Зголемување на работ видливост и се лизга отпор.Мерки 36-инчи должина од 10-15/16-инчи ширина од 1-1/4-инчи висина.скалило упатуваа бар хелиум се направени од не ' рѓосувачки челик 304. Serrated скалило гази нудат добра заштита против лизга во области склони кон нафта или други опасни елементи.Општи изградбата на скали гази е иста како и други бар хелиум со дополнителни арматура и дополнителни безбедносни прилагодувања за скалило апликации.На nosing е канал или агол на материјалот кој е во прилог на водечките работ на скалило упатуваа обезбедување зголемен работ видливост и се лизга отпор.Достапни во мазна површина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Објект Бар Хелиум Скалило Упатуваа.Површина Мазна.Упатуваа Ширина 48".Упатуваа Длабочина 10.9375".Висина

Објект Бар Хелиум Скалило Упатуваа.Површина Мазна.Упатуваа Ширина 36".Упатуваа Длабочина 9.75".Висина 2".

Scroll