Ново
KDGENG 2022 Нов Метал Полирање Паста, Fixini Сите Метални полски Крем, Крајната Метал полски Крем,Сите Метални полски Цевка од Нерѓосувачки Челик/Алуминиум/Месинг/Бакар ил?

KDGENG 2022 Нов Метал Полирање Паста, Fixini Сите Метални полски Крем, Крајната Метал полски Крем,Сите Метални

Достапност: Залиха
DEN 371.76

СЈАЈНА ПОЛИРАН ФИНИШ. 2022 Нов Метал Полирање Паста произведува богата, брилијантен сјај на било необложени, метална површина, вклучувајќи нерѓосувачки челик, месинг, pewter, хром и повеќе.Тоа исто така ги отстранува нечистотијата и дамка на керамика и стакло.ИНСТАНТ ВИДЛИВИ РЕЗУЛТАТИ.Кујна Тенџере Дното Црна Скала Рѓа Смена во малку, како минути, може да се види на мала, избледени објект одат од досадна, се оксидира метал за да имаат совршено огледало финиш.ПОЛИРАЊЕ НА БЕЗБЕДНО.Крајната Метал полски Крем создава прекрасна работа во отстранување на површината рѓа од хром, полирање алуминиум и повеќе без да остават гребење или абразивни марки.ГО РЕГУЛИРА И ЗАШТИТИ. 2022 Нов Метал Полирање Паста, исто така, остава невидлива, заштитна облога за да се спречи понатамошно tarnishing и да помогне да се задржи сјајот многу подолго.ШИРОКА ПРИМЕНА.Солидна фаворит за дома, индустрија, авто, мотор и антички корисници, најефикасен метал полирање и чистење агент во индустријата денес!.Оваа Крајна Метал полски Крем е еден чекор полски за сите видови на метали!КАКО ДА се КОРИСТИ Стискаш соодветна количина на метал полски крем на мека крпа Избришете и чистење на површината во кружни движења се додека тоа е чиста и сјај.СПЕЦИФИКАЦИИ Големина : 10g/секој ПАКЕТ ВКЛУЧУВА 1/3/6/12 * Крајната Метал полски Крем.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Не Се Опасни Безбедно Да Се Користи Формула.Погоден За Индустриска Употреба, Како што се Автомобилската

3ВО1 ГРИЖА Чистење, полирање и заштита од не ' рѓосувачки челик во еден лесен чекор.НЕЖНА ФОРМУЛА Нежен,

Мека Здрав Ткаенина Импрегнирана со Полирање и Чистење Соединение.Безбедно да се Чисти и Полирање на Си

Hagerty Модел#14000 Hagerty Сребро полски 4 Унца светски сребрен лак е, исто така, најпознатите разноврсна.Овој не

Одржува Pewter е Мека Сјај.Лесно ги отстранува smudges и оцрни од висок сјај pewte.Ги комбинира миење и полирање в

МИКРОФИБЕР ПОЛИРАЊЕ ПЛАТНО Ова Sheila Сјај 1 Qt Може да доаѓа со микрофибер крпа.Ова платно е дизајниран да

Авијација Одобрени.Дел од Светла Работа полски 3 Чекор Систем.Полирање на другите метали, вклучувајќи а

Метал Реставратор Аудио / Видео, Компјутери, Тешка Опрема, Автомобили, Комуникации, Морски, Електрична Е

Производ SKU : HOC22 PS6 Чисти и полирање во само еден чекор 100% редеаслободен перформанси.Одлична за сите не '

Чисти и полирање на месинг, бакар, Сребро, Злато, од не ' рѓосувачки челик и хром.Стави Производ на сунѓер

Долготраен Сјај најдобрите состојки се задржи сребро и други метали убава за годините што доаѓаат.Враќ

Чисти, полирање и ги штити во еден лесен чекор.Ги отстранува отпечатоци од прсти и маснотии од нерѓосува

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Совршен крпа која ќе се Исчисти, полски, Удар, и ќе ве Заштити од Оцрни.Работи на сите дијаманти, скапоцен

Scroll