Ново
JENOLITE Течен Метал полски - Мулти Цел полски за Месинг, Бакар, Хром, од не ' Рѓосувачки Челик & Pewter - 1 Л - 33.8 fl мл

JENOLITE Течен Метал полски - Мулти Цел полски за Месинг, Бакар, Хром, од не ' Рѓосувачки Челик & Pewter -

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Не Се Опасни Безбедно Да Се Користи Формула.Погоден За Индустриска Употреба, Како што се Автомобилската s и Скари, Алати, Машини, Итн.Обезбедува долготрајна заштита & сјај.Не Се Опасни Безбедно Да Се Користи Формула.Се ТРЕСАТ ЕНЕРГИЧНО ПРЕД УПОТРЕБА се Тресат шише добро пред употреба за да се обезбеди дека формулата не се одвоени.Неуспехот да се стори тоа, може да ја ограничи производи перформанси.КОРИСТЕТЕ ЧИСТА, СУВА ТКАЕНИНА ЗА АПЛИКАЦИЈА се Впие крпа целосно во Jenolite Течни полски и се применуваат директно на метална површина.Се применуваат еднакво до целата површина е покриена.ОСТАВЕТЕ го НЕКОЛКУ МИНУТИ ја Напушти производ за работа за неколку минути, пред да почнете со чистење со чиста сува крпа.Бришење нежно со кружни движења ако има силно лошата области.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Авијација Одобрени.Дел од Светла Работа полски 3 Чекор Систем.Полирање на другите метали, вклучувајќи а�

МИКРОФИБЕР ПОЛИРАЊЕ ПЛАТНО Ова Sheila Сјај 1 Qt Може да доаѓа со микрофибер крпа.Ова платно е дизајниран да �

Мека Здрав Ткаенина Импрегнирана со Полирање и Чистење Соединение.Безбедно да се Чисти и Полирање на Си

Метал Реставратор Аудио / Видео, Компјутери, Тешка Опрема, Автомобили, Комуникации, Морски, Електрична Е�

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Долготраен Сјај најдобрите состојки се задржи сребро и други метали убава за годините што доаѓаат.Враќ

3ВО1 ГРИЖА Чистење, полирање и заштита од не ' рѓосувачки челик во еден лесен чекор.НЕЖНА ФОРМУЛА Нежен, �

Чисти, полирање и ги штити во еден лесен чекор.Ги отстранува отпечатоци од прсти и маснотии од нерѓосува

Одржува Pewter е Мека Сјај.Лесно ги отстранува smudges и оцрни од висок сјај pewte.Ги комбинира миење и полирање в

Производ SKU : HOC22 PS6 Чисти и полирање во само еден чекор 100% редеаслободен перформанси.Одлична за сите не ' �

Совршен крпа која ќе се Исчисти, полски, Удар, и ќе ве Заштити од Оцрни.Работи на сите дијаманти, скапоцен

Чисти и полирање на месинг, бакар, Сребро, Злато, од не ' рѓосувачки челик и хром.Стави Производ на сунѓер

Hagerty Модел#14000 Hagerty Сребро полски 4 Унца светски сребрен лак е, исто така, најпознатите разноврсна.Овој не

Scroll