Ново
2 Парче 304 Нерѓосувачки Челик Круг цевки, Должина 500mm, Надворешниот Дијаметар од 4mm, Ѕид thickness0.3мм.

2 Парче 304 Нерѓосувачки Челик Круг цевки, Должина 500mm, Надворешниот Дијаметар од 4mm, Ѕид thickness0.3мм.

Достапност: Залиха
DEN 791.04

✅ Материјал : Нерѓосувачки челик круг цевка Направена од 304 од не ' рѓосувачки и долготрајна издржливост заврши со полирање, која е мазна. ✅Performance1 : Нерѓосувачки челик круг цевка има отпорност на топлина и на корозија, површината е лесна е за општа намена легури кои лесно може да се заварени или се формирани. ✅Performance2:304 од не ' рѓосувачки челик може да бидат обработени според должината што треба, и може да се заварени со право на опрема. ✅Се применуваат за:се Користи во модел авион, брод модел, модели на автомобили и DIY занает одлуки,индустрија, ракотворби, цевководи, механички структурни компоненти, градинарство производи,итн. ✅ Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне.Производ Description Material : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Length : 500mm Package вклучува : 2 x 304 од не' рѓосувачки челик tube Material : Нерѓосувачки челик круг цевка Направена од 304 од не ' рѓосувачки и долготрајна издржливост заврши со полирање, која е мазна.Performance1 : Нерѓосувачки челик круг цевка има отпорност на топлина и на корозија, површината е лесна е за општа намена легури кои лесно може да се заварени или се формирани.Се користи во модел авион, брод модел, модели на автомобили и DIY занает одлуки цевководи, механички структурни компоненти, градинарство производи,итн.Notice1.Бидете сигурни дека ќе цел право големина пред купување.2. Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се обработката на објектот.3. Ве молиме овозможи 0.5-1cm грешка поради прирачник за мерење.Ако примите оваа точка и вие не сакате тоа, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

На алуминиумска цевка е најчесто се користат за рамки, брод зграда, градинарство производи, општа измис�

[МАТЕРИЈАЛ] Изработени од месинг за висока јачина, заварувањеспособност и долготрајна издржливост...

[ПРОИЗВОД ПАРАМЕТАР] 1mm 1.5 mm 2mm 2,5 mm 3мм 3,5 мм OD; 0.2 мм Дебелина на Ѕид; 300мм / 11.81 инчен Должина [МАТЕРИЈАЛ] Изр�

✅ Материјал : Нерѓосувачки челик круг цевка Направена од 304 од не ' рѓосувачки и долготрајна издржливост

Хоби / Занает.Дом / DIY.Електрични.Инженерство.Образование.Статички Модели.Puppetry "Нашите Материјали, Вашит�

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Големина : OD : Надворешен Дијаметар,ID : Внатрешен Дијаметар Должина

[МАТЕРИЈАЛ] Направен од бакар со отпорност на корозија, обработка, еластичност, и времето отпор...

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Големина : OD : Надворешен Дијаметар,ID : Внатрешен Дијаметар Должина

Scroll