Ново
ПОГОДНОСТИ ДЕПО 144 Шишиња по Случај,1 Fl Унца/30ml,Долготрајни Нане Устата се Мијат (144 По Случај)

ПОГОДНОСТИ ДЕПО 144 Шишиња по Случај,1 Fl Унца/30ml,Долготрајни Нане Устата се Мијат (144 По Случај)

Достапност: Залиха
DEN 1941.60

Пакувањето вклучува 144 Шишиња миење на устата, поединечно завиткани.Тоа, исто така, игра улога во чистење и заштита на забите.Нане, освежувачки може да биде упорен во устата.Не само за travell , хотели, но исто така и за секојдневната домашна употреба.Одат надвор да се видиме со пријателите, партии и така натаму, може да го задржи здивот свежи.Мирис Име : 144 По Случај.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Нов Пакет Брод Светот 85% од сите возрасни искуство расипување на забите..Повеќе од 60% од возрасните ќе из�

Perio Brite е Стоматолог Формулиран Сите Природни миење на устата.Perio Brite Природни миење на устата е сите прир

Smarth Mouth е двојна формула е комбинација на сулфур eliminator и цинк ion activator за ослободување милијарди цинк јон�

Содржи три 16 унца шишиња на здраво супер плус свежо навлажнувачки коноп семе миење на устата.Смислено ф�

Зошто е Корални Нано Сребро "Започнување Нане" миење на устата Подобро Од Било кој Друг миење на устата?К

Објектот Пакет Должина : 5.334 cm.Објектот Пакет Ширина : 8.382 cm.Објектот Пакет Висина : 20.32 см.Број на модел : SG_

Патувањеголемина (3.2 fl.мл) шише Listerine Кул Нане Антисептик миење на устата убива 99.9% од бактериите кои пред

Производ 1 : Четири1отпадоци шише мулти акција антисептик исплакнете ја устата.Производ 1 : Алкохол слобо

Ги штити против дамки со Whitelock Технологија.Бела насмевка* во 7 дена *со четкање на заби со отстранување на

*** POP!!!ПОП!!!ГАРГАРА, ЏВАКАЊЕТО СЕГА!!! *** Само џвакање и исплакнете со вода за да се заврши!~ СВЕЖИ ПРАСКА МИ

Xylo Burst.Шеќер и скроб од храната што ја јадеме секојдневно може да се промовира расипување на забите.Истр�

Убива 99% од лош здив бактерии во лабораториски тестови.Сртот се исчисти ги исполнува Обемот свежина.Коз�

Отстрани орален мирис, велат збогум на лош здив, уживајте во чистење на вашиот устата и освежувачки здив

Устата на чир во желудникот е воспаленија на надворешниот знак карактеристика на појавата на ulceroлезии �

Во Кутија : миење на устата Рефил Случај на шест 1.5 литарски шишиња и една кутија на 720 хартиените чаши.Ди�

Scroll