Ново
20pcs миење на устата Нане/Лимон Вкус Freshen Здив миење на устата Орален Чистење Заби Грижа Мирис Отстранување миење на устата(Лимон)

20pcs миење на устата Нане/Лимон Вкус Freshen Здив миење на устата Орален Чистење Заби Грижа Мирис Отстранување

Достапност: Залиха
DEN 345.36

Отстрани орален мирис, велат збогум на лош здив, уживајте во чистење на вашиот устата и освежувачки здив во секое време, насекаде.На миење на устата е длабоко чисти устата и помага да се елиминира лошиот здив, без било силно чувство.Тоа е многу нежна и безбедно да се користи.Нежно чистење околу устата и мртви агли, без оштетување на оралната слузница, содржи ксилитол, се грижи за забите и го намалува дамки.Поединечно спакувана, безбедни и хигиенски, можете лесно може да се стави во џебот, чанта, козметички торба или носете ги со вас.На миење на устата е многу погодна за авионски патувања, бизнис патување, кампување или на хотелско сместување.Спецификација : Предмет Тип : миење на устата Количина : 1 кутија, 10ml x 20pcs Главните Состојки : Вода, морска сол, итн.Важечки Рок : 3 Години Пакет Листа : 1 x Кутија на миење на устата(20pcs).

Декларираните карактеристики

Item Type:
Mouthwash
Quantity:
1 box, 10ml x 20pcs
Main Ingredients:
Water, sea salt, etc.
Valid Period:
3 Years
Package List:
1 x Box of Mouthwash(20pcs) :

Поврзани производи

Устата на чир во желудникот е воспаленија на надворешниот знак карактеристика на појавата на ulceroлезии �

Perio Brite е Стоматолог Формулиран Сите Природни миење на устата.Perio Brite Природни миење на устата е сите прир

Smarth Mouth е двојна формула е комбинација на сулфур eliminator и цинк ion activator за ослободување милијарди цинк јон�

Во Кутија : миење на устата Рефил Случај на шест 1.5 литарски шишиња и една кутија на 720 хартиените чаши.Ди�

Xylo Burst.Шеќер и скроб од храната што ја јадеме секојдневно може да се промовира расипување на забите.Истр�

Зошто е Корални Нано Сребро "Започнување Нане" миење на устата Подобро Од Било кој Друг миење на устата?К

Производ 1 : Четири1отпадоци шише мулти акција антисептик исплакнете ја устата.Производ 1 : Алкохол слобо

Содржи три 16 унца шишиња на здраво супер плус свежо навлажнувачки коноп семе миење на устата.Смислено ф�

Нов Пакет Брод Светот 85% од сите возрасни искуство расипување на забите..Повеќе од 60% од возрасните ќе из�

Белење Без Штета : Што значи тоа за да "не му штетат" на вашата уста?Па, кога станува збор за белење, тоа зн�

Патувањеголемина (3.2 fl.мл) шише Listerine Кул Нане Антисептик миење на устата убива 99.9% од бактериите кои пред

Ги штити против дамки со Whitelock Технологија.Бела насмевка* во 7 дена *со четкање на заби со отстранување на

Multiscenes Употреба : Овој расположливиот миење на устата не е само погодна за секојдневниот живот и работа,

Убива 99% од лош здив бактерии во лабораториски тестови.Сртот се исчисти ги исполнува Обемот свежина.Коз�

Објектот Пакет Должина : 5.334 cm.Објектот Пакет Ширина : 8.382 cm.Објектот Пакет Висина : 20.32 см.Број на модел : SG_

Им помага на поправка секојдневно оштетување на забите.Освежува со кулчиста формула.Го враќа природнио

*** POP!!!ПОП!!!ГАРГАРА, ЏВАКАЊЕТО СЕГА!!! *** Само џвакање и исплакнете со вода за да се заврши!~ СВЕЖИ ПРАСКА МИ

Scroll